Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Gıdaları uzun süre muhafaza etmeye yarayan derin dondurucular, gıda depolama denildiğinde ilk akla gelen beyaz eşyalardır. Derin dondurucu markalarından olan Hotpoint Ariston; et, balık, meyve ve sebzelerin muhafazasında derin dondurucu çeşitleri ile her ihtiyaca cevap veriyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu çeşitleri ile sorunsuz bir gıda muhafazası sağlanıyor.

Her beyaz eşyada olduğu gibi Hotpoint Ariston derin dondurucularda da farklı nedenlerle arızalar yaşanabiliyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu arızaları ve çözümleri için bizimle irtibata geçebilir, alanında uzman ekibimizin yerinde arıza tespit ve onarımları ile sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Servisi

Hotpoint Ariston marka tüm beyaz eşyaların periyodik bakım ve tamirinde profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hotpoint Ariston servisi olarak arızalara yerinde müdahale ediyor, garantili servis hizmetlerimizle daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Derin dondurucularda yaşadığınız her çeşit sorunda bizi arayabilir, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir servis hizmetini alabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Arızaları

Hotpoint Ariston derin dondurucularında yaşanan belli başlı arızaların neler olduğu ve bunların nasıl giderileceğine dair açıklamalarla devam edelim.

1 Yeşil POWER Lambası Yanmıyor

Elektrik bağlantısı ile ilgili bir sorun var demektir. Cihazın fişi prize takılı değildir. Fiş prize tam oturmamıştır. Cihazın bulunduğu ortama elektrik gelmemektedir.

2 Motor Devamlı Çalışıyor

Dondurucunun kapağı tam kapalı değildir. Dondurucu kapağı çok sık açılıp kapanıyor. Buzlanma kalınlığı kullanma kılavuzunda belirtilen ölçüleri geçmiştir.

3 Derin Dondurucudan Çok Ses Geliyor

Derin dondurucunun bulunduğu zemin düzgün değildir. Sarsıntı yapan mobilya veya eşya arasındadır.

4 Alarm Lambası Sürekli Yanıyor

Kontrol ayar düğmesi doğru şekilde ayarlanmamıştır. Kapak tam kapalı değildir veya çok sık açılıp kapanıyordur.

Temel sebepler dışında olası bir arıza durumunda yetkili bir Hotpoint Ariston derin dondurucu servisi ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Ayarları

Hotpoint Ariston marka onlarca derin dondurucu modeli bulunuyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu fiyatları modellere göre değişiklik gösteriyor. Kullanımda da ufak farklar gösteren

Hotpoint Ariston derin dondurucu ayarları için cihazın kullanma kılavuzunu incelemelisiniz. Satın aldığınız cihazın ayarları cihazla birlikte verilen kullanma kılavuzunda detaylı olarak açıklanmaktadır.

7/24 Hemen Ara