Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalar, hayatımızın en önemli cihazlarıdır. Hayatımızın bir parçası olan bu cihazların, bakım, onarım ve servis işlemleri profesyonellik ister. Hotpoint Ariston servisi kategorisinde aradığınız etkili çözüm seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. 4446010’u arayarak servis hizmetini talep edebilirsiniz.

Yaz aylarına girmeden klima bakımı yaptıran müşterilerimiz, sıcak günlerde serinleme problemi yaşamamaktadır. Hotpoint Ariston Klima kategorisinde filtre, polen ve toz temizliği ilk aşamada gerçekleşiyor. Fan sıkışması ve elektronik kontrol kartında meydana gelen arızalar da bu aşamada test edilmektedir. Bursa Klima bakım işlemlerinde gaz seviyesi de test ediliyor.

Gazı azalan veya biten cihazlar için en uygun gaz markası tercih edilmektedir. Klima konusunda yetkiliabi.com sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. En kısa zamanda en yakın servis adresinize yönlendirilmektedir.

Tecrübeli ve Sertifikalı Elemanlar

Çamaşır, bulaşık ve süpürge makineleri, evimizin en önemli cihazıdır. Hotpoint Ariston beyaz eşya seçeneklerinde meydana gelen arızalarda çözüm odaklı hareket eden ekibimiz, sertifikalı ve tecrübelidir. Randevu işlemi için sitede yer alan iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Beyaz eşya konusunda deneyimli, tecrübeli ve sertifikalı çalışan ekiplerimiz, yerinde çözüm üretmektedir. Bakım, onarım ve tamirat işlerinde, müşteri onayı ile hareket ediyoruz. Tecrübeli ve sertifikalı Denizli servis hizmeti sunan ekiplerimiz, parça destekli servis çözümleri sunuyor.

Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Çözüm odaklı servis işlemlerinde güncel seçenekleri tercih eden ekiplerimiz, İstanbul klima servisi konusunda 7/24 çözüm üretiyor. Ayrıca Düzce ili için de aynı performansı sergiliyoruz. Hizmet bölgelerimiz bu illerle sınırlı değil. Ankara da hizmet sınırlarımız içerisinde yer alıyor. Türkiye’nin üçüncü büyük ili İzmir, klima konusunda profesyonellik isteyen illerden biridir. Sıcaklar başlamadan İzmirliler de servis hizmetimizi tercih ediyor.

Dört Mevsim Profesyonel Çözüm

Hava koşulları el verdiği sürece dört mevsim servis hizmeti sunmaya devam eden firmamız, randevu sistemiyle çalışıyor. Randevu almadan önce adres bilgisi hazır olmalıdır. Adres, kimlik ve arıza bilgisi de bu kategoride problemsiz bir şekilde ilerlemek için önem arzetmektedir.

Dernek, lokal, kıraathane, cami ve benzeri büyük alanlarda kullanılan salon tipi klimalardan, küçük odalar için tasarlanan küçük klimalara kadar bütün modeller için bakım işlemi gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hemen Ara