LG beyaz eşyalarda meydana gelen arıza ve onarım durumlarında bir teknik servisten destek almak çok önemlidir. LG markasına ait ürünler konusunda yetkili olan ve gerekli teknik eğitimi almış teknik ekip, en doğru şekilde ürünlerin arızalarını giderecektir. LG arıza durumlarında müşterilerin yardım alabileceği yetkiliabi.com sitesi bulunmaktadır. Site üzerinden teknik ekip için bir çağrı oluşturabilirsiniz. Ayrıca LG servis numarası 4446010 hattına bağlanarak, müşteri temsilcisine arıza durumunuzu iletebilirsiniz.

LG SERVİSİ HİZMET AĞI

LG teknik servisi olarak hizmetlerini sürdüren yetkiliabi.com sitesi üzerinden Türkiye'nin her bölgesinde hizmet alabilirsiniz. LG servis Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye'nin her şehrinde teknik ekip olanaklarını sürdürmektedir. Himzet ağı oldukça genişlemiş olan LG servis İzmir ili ve LG servis İstanbul şehirlerinde daha fazla teknik ekibe sahiptir. Pazartesi ve Cumartesi günleri teknik ekipten hizmet alabileceğiniz gibi site üzerinden sorunla ilgili çağrı ve mesaj da bırakabilirsiniz. LG servis hizmetlerinin verildiği şehirler ise şu şekildedir;

 -LG servis Kayseri,

 -LG servis Bursa,

 -LG servis Düzce,

 -LG servis Çanakkale.

LG SERVİSİ ANKARA HİZMET BÖLGELERİ

LG servisi sadece şehirlere göre ilçelere göre de farklı hizmet ağlarına sahiptir. Bu denli geniş bir hizmet ağı ile müşterilere en hızlı şekilde çözüm olanakları verilmektedir. Ankara'nın pek çok ilçesinde LG teknik servis himzetini alabilirsiniz. Bu ilçeler,

 - Çankaya LG servis,

 - Pursaklar LG servis,

 - Yenimahalle LG servis,

 - Gölbaşı LG servis,

 - Altındağ LG servis,

 - Etimesgut LG servis.

LG MARKASI ÜRÜN GRUPLARINDA ARIZALAR

LG markasına ait beyaz eşyaların her birinde farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızaları genellikle ürünün hata kodu belirtmektedir. Teknik ekip sayesinde örneğin bulaşık makinesi hata kodları hakkında bilgi alarak, arızanın nedenini öğrenebilirsiniz.

Bulaşık makinesi arızası için bu alanda eğitim almış yetkili ve profesyonel ekip arıza çözümü için bi tıkla servis imkanını sizlere sunacaktır. Teknik servis ekibi genellikle arızalara yerinde müdahale etmeye çalışır. Fakat bazı durumlarda ürünlerin servis birimine götürülmesi ve orada tamir edilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda servis ekibi evinizden ürünü alarak, gerekli tamir işleminden sonra evinize tekrar ürünün teslimini yapmaktadır. Yapılan parça değişimlerinde ise 1 yıl parça garantisi servis hizmetlerimiz arasında verilmektedir.

LG BULAŞIK MAKİNELERİNDE HATA KODLARI İLE ARIZA BELİRLEME

LG bulaşık makineleri son teknolojinin verimliliği ile üretilmiştir. En ufak arızayı dahi dijital ekranda görebilir, anında müdahale edebilirsiniz.

LG 5 programlı bulaşık makinesi başta olmak üzere bulaşık makinelerinin tamamında arıza kodları arızanın çeşidine göre tek tek sunulmaktadır. A sınıfı bulaşık makinesi ile diğer bulaşık makinelerinde arıza kodları aynıdır. Fakat bazı LG ankastre bulaşık makinesi ile elektronik bulaşık makinesi ürün grupları yenilendiği için arıza kodları daha fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle arıza kodlarına doğru müdahale için arıza kodları hakkında bilgi sahibi olan teknik servis ile görüşmek daha doğru olacaktır.

7/24 Hemen Ara