Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yetkiliabi.com, hızlı ve kaliteli hizmetleriyle; LG çamaşır makinesi arızası için; LG teknik servis hizmeti vermektedir. Piyasada uzunca süredir elde ettiği tecrübesiyle, işinde profesyonelleşmiş teknik kadromuz; bütün sorunlarınızı, hızlı şekilde çözmektedir.

Çamaşır makinesi teknik servis adresleri çok çeşitli olup, birçok ilde servis hizmeti verilmektedir. LG servis İstanbul ile LG servis İzmir başta olmak üzere, birçok Anadolu ilinde hizmet verilmektedir.

Çamaşır makinesi arıza tespiti, bakım ve onarımı alanında yıllardır hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinesi onarımına geçmeden önce, öncelikle; makine arızasını, net bir şekilde belirlemek gerekir. Ardından, arıza kesin olarak tespit edildikten sonra ise; onarım işlemlerine başlanır.

Çamaşır makinesi onarım ve bakımı yapılırken, kaliteli ürün ve malzemeler kullanılmalıdır. Firmamızda, tüm yedek parça ürün ve malzemelerimiz; kaliteli, orijinal ve de 1 yıl garantili ürünlerdir.

LG Çamaşır Makinesi Bazı Genel Arıza Tipleri

Çamaşır makineleri, genellikle markaları farklı bile; benzer prensipler ile çalışır. Benzer durumlarda, benzer arızalar verebilirler.

Aşırı Gürültülü Çalışma Sorunu

Bazen, makineniz çalışırken; aşırı gürültü çıkarabilir. Bu durumun olası sebepleri şunlardır:

- Çamaşır makinenizin bulunduğu zeminin, kesinlikle düz bir zemin olduğuna emin olun. Gürültü oluşumu, bu sebepten ileri gelebilir.

- Makinenizin, zemine uygunluğu ile makine ayakları kontrol edilmelidir.

- Makineye çok aşırı derecede yükleme yapmadığınıza emin olmanız gerekir.

- Makinenizin, haddinden fazla gürültü çıkarması; bazen tahliye pompa filtresinin temiz olmamasından dolayı da meydana gelebilmektedir.

Su Boşaltma ve Su Doldurma Sorunları

- Tahliye pompa filtresinin temiz olduğundan emin olunmalıdır.

- Makinenizdeki su boşaltma sorunlarında, tahliye hortumunda ezilme yahut bükülme gibi fiziksel sorunlar olmadığına emin olunmalıdır.

- Su almama sorunları, özellikle su dolum hortumunun düzgün takılmadığında meydana gelir.

Çamaşır Makinesinin Sıkma vb. Özelliklerinde Meydana Gelen Sorunlar

- Makinenize, aşırı yükleme yapılmamalı; deterjan ve yumuşatıcı gibi maddeler, konulması gerektiği kadar eklenmelidir.

- Bu sorunlarda, makinenizin sıkma devri ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Arızalarda Sorun Odaklı Teknik Servis Hizmetleri

Arıza tespiti, onarımı ve bakım hizmetleri konusunda; yetkiliabi.com olarak, güvenilir bir teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sorunlarınızda, 4446010 servis destek numaramızdan talep oluşturabilirsiniz.