Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

LG çamaşır makinenizle ilgili bir sorununuz varsa, çamaşır makinesi arızası için tecrübeli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti almalısınız. lg servis numarası 4446010 olup günün her saatinde bu numarayı arayarak mesaj bırakabilir veya sorununuzu ileterek teknik servis çağırabilirsiniz. Yerinde, hızlı, güvenilir ve garantili bir bakım ve onarım için yetkiliabi.com adresinden LG teknik servise ulaşmak son derece kolaydır.

 

 LG Çamaşır Makinesi Arızaları

 

 LG çamaşır makinelerinde görülen arızaların başında su tahliyesi ile ilgili arızalar, motor arızaları ve aşırı yük binmesinden kaynaklanan arızalar geliyor. LG çamaşır makinesi arızalarını hata kodu ile incelediğimizde aşağıdaki sorunların en sık rastlanan sorunlar olduğunu görüyoruz.

LG Çamaşır Makinesi Su Tahliyesi Arızası

Su tahliyesinin başarısız olması durumunda OE hata kodu görülür. Boşaltma pompasında sorun var demektir. Pompa tıkalı olabilir veya büküldüğü, kıvrıldığı için su tahliyesi yapılamamıştır. Gerekli incelemeleri yapmanıza rağmen hala su tahliyesi ile ilgili sorun yaşıyorsanız, LG arıza ve bakım onarım için teknik servis çağırmalısınız. Hızlı teknik servis hizmeti, 1 yıl parça garantisi ve ekonomik fiyatları ile firmamız her zaman yanınızdadır.

LG Çamaşır Makinesi Dengesiz Yük Tespiti

Aşırı veya dengesiz yük yüklenen çamaşır makineniz UE hatası verecek ve çalışmayacaktır. Çamaşır makinesi hata kodları hakkında bilgi sahibi olmak bazı hataların evde ortadan kaldırılmasını sağlar. Çamaşır makinenizin çalışması halen başlamamışsa, aşırı yük nedeni ile herhangi bir parçası hasara uğramış olabilir. Bu durumda bi tıkla servis çağırabilir, tüm arızalardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

LG Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor

Her çamaşır makinesinde zaman içinde görülen bir sorundur. Deterjanın kaliteli olmaması başta olmak üzere, suyun sertlik derecesi ve kirlenen makine aksamı çamaşırların temiz yıkanmasını engeller. A sınıfı çamaşır makinesi başta olmak üzere tüm çamaşır makinelerinde kirece karşı cihazın aksamını korumak ve kaliteli deterjan kullanmak temiz çamaşırlar için önemlidir. Tüm tedbirlere rağmen hala makineniz çamaşırları temiz yıkamıyorsa, LG servis İstanbul ve diğer illerdeki teknik servisler için bizimle iletişime geçin.

LG servis Ankara, LG servis İzmir, LG servis Kayseri, LG servis Bursa, LG servis Düzce