Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Müşterilerin miele teknik servis taleplerine kesintisiz destek veren ekiplerimiz, yaşanan sorunun giderilmesine ve tekrar etmemesine odaklıdır. Uzman kadrolar, orijinal yedek parça garantisi, uygun maliyet ve ödeme avantajıyla fark yaratan yetkiliabi.com hizmetlerine online olarak ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz arıza kaydı açıldıktan sonra en kısa sürede verilen adrese gelerek çalışmalarına başlar.

Miele Bulaşık Makineleri ve Arıza Kodları

Beyaz eşyalar günlük hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır. Son yıllarda gelişen teknolojilerden destek alarak üretilen miele bulaşık makinesi modelleri, farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Etkili bir kullanım alanına sahip olan mini boy bulaşık makinesi çeşitleri, giderek küçülen yaşam alanlarının en büyük yardımcısıdır. Bulaşık makinelerinde görülen arızalar ve çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir.

1- Su giriş çıkış hatası

Bu sorun siyah bulaşık makinesi modellerinde de görülebilir. İlk olarak su musluğunun çalışıp çalışmadığı ve ardından bağlantının doğru yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Genellikle kullanıcı kaynaklı olan bu sorun için bulaşık makinesi teknik servis hizmeti almadan da çözüm sağlanabilir. İlk kontroller yapıldıktan sonra sorun devam ediyorsa zaman kaybedilmeden yetkili servis aranmalıdır.

2- Cihazın start led ışığı yanmıyor

Ana kart besleme bölümünde yaşanan voltaj sorunu miele bulaşık makinesi modellerinde start led ışığın yanmamasına neden olabilir. Cihazın tam olarak kapalı olduğundan eminseniz, zaman kaybetmeden miele servis numarası 4446010 üzerinden arıza kaydı açtırabilirsiniz. Ekiplerimiz parça değişikliği yapılması gereken durumlarda ilave garanti süresi verir.

3- Start/Stop göstergesi yanıp sönüyor

Aşırı deterjan kullanımı veya üstten doldurmalı miele g4210 bulaşık makinesi modelin iç kapağın kapanmamış olması bu soruna neden olabilir. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından sorun devam ediyorsa yetkili miele servis istanbul aranabilir.

Miele Bulaşık Makineleri ve Servis Hizmeti

Teknolojiden destek alan ve müşteri dilinden anlayan Miele ankastre bulaşık makinesi modelleri, verimli bir yıkama deneyimi sunar. Yıkama sürecini pratik ve keyifli bir hale getiren 3 raflı bulaşık makinesi modelleri özellikle kalabalık ailelerin tercihidir. Uzun ömürlü ışıltı teknolojisine sahip olan tezgah üstü bulaşık makinesi seçerek siz de yenilikçi sepet tasarımı ile tanışabilirsiniz. Kullanıcı beklentilerine uygun olarak tasarlanan renkli bulaşık makinesi modelleri son dönemlerin en popüler tercihidir.