Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Her ev ve ihtiyaca uygun derin donduruculu buzdolabı üreten Miele, gıdaların 365 gün kusursuz tazelikte korunmasını sağlar. Kullanıcı beklentilerine uygun olarak tasarlanan alt buzluklu buzdolabı, farklı marka ve model cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım ihtiyacında yetkiliabi.com ekiplerine online veya 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Miele Buzdolabı Arızaları ve Çözüm Önerileri

Alanında deneyimli kadrolarla verdiğimiz buzdolabı teknik servis hizmetleri, yurdun geneline yayılmıştır. Özellikle İstanbul, Ankara ve çevre bölgelere sunduğumuz Franke teknik servis desteği hızlı ve sonuca odaklıdır. En sık karşılaştığımız buzdolabı arızası ve çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir.

1- Buzdolabı çok sesli çalışıyor

 En sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alan yüksek buzdolabı sesi günlük yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Bu sorun kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi cihazın hatalı konuma yerleştirilmesi sebebiyle de yaşanabilir. Engebeli zeminlerde veya aşırı doldurulan gri buzdolabı modellerinde ses ve soğutmuyor sorunu yaşanabilir. Kullanım talimatlarına uygun doldurma eşliğinde sıkıntı kısa sürede giderilebilir.

2- Süper-Frost kontrol ışığı yanmıyor

 Kontrol ışığının bozulması halinde bu sıkıntı ortaya çıkabilir. Çözüm için bulunduğunuz konuma en yakın franke beyaz eşya servisine ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

3- Sinyal sesi durmuyor ve derin dondurucu bölümünün ısı göstergesi yanıp sönüyor

 Genel olarak kullanıcı kaynaklı olan bu sorunda buzdolabı fanı aşırı yüklenme sonucu uyarı verir. Dolap kapağının çok sık açılıp kapanması bu problemin kaynağıdır. Dondurucu içindeki ısının kontrol altına alınması halinde sorun kendiliğinden kaybolacaktır.

Miele Buzdolabı Modelleri

Sağlıklı beslenmek için sağlıklı gıda almanın gerekli olduğunu bilenler tercihleriniz yeni nesil modeller ve gardrop tipi buzdolabı seçeneklerinden yana kullanırlar. "Gerçek lezzet ve doğal tat" sloganıyla gelişen teknolojilerden güç alan Miele, zengin dolap içi aksesuar seçenekleriyle de fark yaratır.

Buzdolabı Teknik Servis Hizmetleri

Alanında güvenilir ekiplerle sürdürdüğümüz Miele Ataköy servis hizmetlerimiz yaşanan sorunun hızlı bir şekilde giderilmesine ve tekrar etmemesine odaklıdır. Farklı marka, model ve Franke arıza durumunda Ankara genelinde sunduğumuz Etimesgut Miele servis hizmetlerimiz yaşanan soruna gerekli çözümü üretir. Aksesuar ve yedek parça temininde de güvenilir çalışmalar yapan ekiplerimiz, gerekli olması halinde ilave garanti süresi vererek müşteri memnuniyeti sağlarlar.