Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Buzdolaplarınızda hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız yetkiliabi.com teknik servisimizi arayabilirsiniz. Çeyrek yüzyılın verdiği bilgi birikimi ve deneyimle miele teknik servis olarak buzdolaplarınızın onarım, bakım ve montaj hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul ve ilçeleriyle birlikte Ankara ve ilçelerine de miele beyaz eşya teknik servis hizmeti veriyoruz. En uygun fiyatlarla ve 1 yıl parça garantisiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Buzdolaplarında Görülen Genel Arızalar

Yiyeceklerin tazeliği ve saklanması açısından buzdolapları önemli yer tutar. Buzdolaplarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız ilk kurulumda ekibimizin direktiflerine ve kullanma kılavuzu talimatlarına dikkat etmelisiniz. Sıcak bölgede yaşıyorsanız buzdolabınızı havadar yere konumlandırmalısınız.

Verimli bir soğutma elde etmek istiyorsanız termostat ayarını mevsimsel şartlara göre ayarlamalısınız. Olası sorunlar için uyarı ışıklarını ve hata kodlarını iyi bilmeniz gerekiyor.

 1-Buzdolabı kapısı kapanmıyor; Güvenlik kilidi açıktır. Ekrana baktığınızda “kilit” uyarısını görebilirsiniz. Kullanma kılavuzunda ayarlar bölümünden ayarlayabilirsiniz.

 

 2-Buzdolabının zemini ıslak; Su tahliye kanalı tıkalıdır. Ürünle birlikte size verilen araçla tahliye kanalını temizleyiniz.

 

 3-F0-F9 hata kodları; Donanımsal hata var demektir. Teknik servisinizi arayınız.

 

 4-Kompresör sürekli çalışıyor; Enerjiden tasarruf sağlamak için buzdolabı kompresörü daha düşük hızda ve daha az soğutma gerektiği durumlarda sürekli çalışır.

 

 5-Buzdolabı soğutmuyor; Buzdolabı çalışmasına rağmen istenen soğutmayı sağlamıyorsa, buzdolabı arızası var demektir. Bunun birkaç sebebi olabilir.

 -Termostat ayarını doğru ayarlamamışsınızdır.

 -Buzdolabı kapağı çok sık açılıp kapanmıştır. Kapak iyi kapanmıyordur veya contası yıpranmıştır.

 -Gaz kaçağından dolayı buzdolabı gazı bitmiş olabilir.

 - Çeşitli nedenlere bağlı olarak buzdolabı motoru arızalanmış olabilir. Gerekli kontrolü yaptığınızda sorun hala devam ediyorsa miele arıza talebi oluşturmak için 4446010 çağrı hattımızı arayınız.

Miele Buzdolabı Servisi

Her türlü miele buzdolaplarınızın teknik servis talepleri için online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Servis talebiniz alındıktan sonra buzdolabı teknik servis ekibimiz bir saatte adresinizde olacaktır. Sorununuzu yerinde tespit edip, sorun ve çözümü hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde sorununuzu gideriyoruz. Parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanıyoruz. Böylece sizleri 1 yıllık parça garantisi imkânı da sunuyoruz.