Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinizin her türlü montaj, bakım ve arızalarınız için yeterli ve kaliteli hizmet almak hakkınızdır. Yetersiz ve kısa süreli çözümlerle karşılaşmak istemiyorsanız yetkiliabi.com teknik servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Online olarak veya 444 60 10 çağrı numaramızdan servis talebi oluşturabilirsiniz. 20 yıllık tecrübeye ve bilgi birikimine sahip kadromuzla her türlü miele arıza taleplerinizi hızlı, kaliteli ve garantili şekilde yerine getiriyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Genel Olarak Görülen Arızalar

Çamaşır makineniz ister Miele isterse başka marka veya model olsun, her marka ve modelde uzmanlaşan ekibimiz akılcı ve kalıcı çözümler üretiyor. Çamaşır makinenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, ilk kurulumda ekibimizin direktiflerine ve kullanım kılavuzu talimatlarına uymanız gerekiyor.

Çamaşır makinenizi, sert ve sağlam bir zemine oturtmalısınız. Denge ayaklarını makine tam oturacak şekilde ayarlamalısınız. Prizinizin topraklı ve sağlam olmasına dikkat ediniz. Makineyi herhangi bir cisme yanaştırmayınız. Suyunuzun sertliğini kontrol ettiriniz. Musluğa filtre takmanız ilerde oluşacak tıkanmaları önleyebilir. Su tahliye hortumunu kullanım kılavuzu talimatına göre yerleştiriniz.

Kullanım kılavuzunda olası arızalar için çamaşır makinesi hata kodları bulunuyor. Makinenizin ekranında herhangi bir hata kodu belirdiğinde bunun ne anlama geldiğini kılavuzdan okuyup, gerekli önlemi alınız. Sizi aşan durumlarda miele servis numarası 4446010 çağrı hattımızdan servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

1-F1-F2-F3 hata kodları; sıcaklık sensörü (NTC) hatası var demektir. Teknik servisinizle irtibata geçiniz.

2-F10 hata kodu; Makineye su gelmiyordur. Musluğu ve su basıncını kontrol edin.

3-F11 hata kodu; Suyun tahliye edilemediğini veya filtre tıkanıklığı uyarısını verir. Filtreyi ve hortumu kontrol ediniz.

Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Miele çamaşır makinesi arızası ve her türlü miele beyaz eşyalarınız için bi tıkla servis talebi oluşturabilirsiniz. Yetkiliabi.com üzerinden online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan her türlü sorunlarınız için iletişim kurabilirsiniz. Servis talebiniz oluşturulduktan sonra profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz bir saatte adresinizde olacaktır. Sorunu yerinde tespit edip, kalıcı ve kaliteli çözüm sunarak, ürününüzü sorunsuz şekilde size teslim edecektir. Kaliteli ve güvenli hizmetle birlikte

1 yıl parça garantisi alma avantajına da sahip oluyorsunuz.