Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarına yılın 365 günü konfor getiren klima çeşitleri gelişen teknolojilerden destek alarak kullanıcı beklentilerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Kullanıcı kaynaklı ya da teknik nedenlere bağlı olarak gelişen klima arızası, montaj talebi veya bakım hizmeti almak için konusunda uzman ekiplerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Arıza Tipleri ve Çözüm Önerileri

Kullanıcılar tarafından rağbet gören en son çıkan klima modelleri farklı nedenlere bağlı olarak benzer arızalar gösterir. Yaşanan sorunun hızlı ve kalıcı bir şekilde giderilmesine yönelik olarak sunduğumuz klima çözümleri eşliğinde siz de yaşam alanlarınıza konforu dahil edebilirsiniz. Ekiplerimizin sık karşılaştığı klima arıza nedenleri ve çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir.

1- Klima çalışmıyor

Mitsubishi salon tipi klima modellerinde karşılaşılan en belirgin sorun klimanın çalışmamasıdır. Bu aşamada ilk olarak kullanıcıların cihaza enerji gelip gelmediğini kontrol etmesi gerekir. Fan motoru veya kompresör arızası da 24 btu klima modellerinde çalışmama sorununun nedeni olabilir. Bu aşamada zaman kaybedilmeden yetkili servise haber vermek gerekir.

2- Klima çalışıyor ancak sıcak ya da soğuk hava elde edilemiyor

Bu aşamada termostat arızası olabileceği gibi bağlantı sorunları da akla gelebilir. Özellikle belli dönemlerde çalışan ev tipi klima modellerinde bu sorun geç fark edilebilir. Konusunda deneyimli ekiplerin yerinde yapacakları tespitlerle istenen verimin kısa sürede elde edilmesi sağlanabilir. mitsubishi duvar tipi klima arızalarına hızlı bir şekilde müdahale eden ekiplerimiz iklimlendirme ihtiyaçlarını kalıcı bir şekilde gidermeye odaklıdır.

3- Klima sigorta attırıyor

Bu problem besleme kablosundaki kısa devrenin belirtisidir. Mitsubishi klima yeni modeller ve çözüm önerileri konusunda deneyimli ekipler bu sorunu kısa sürede kalıcı bir şekilde giderebilirler. Bu aşamada fan motoru da kontrol edilmelidir.

Mitsubishi Klima Modeller ve Servis Hizmeti

Sıcak ve soğuk havanın yaşandığı iklimlerde ısınma ya da serinleme ihtiyacını eksiksiz olarak karşılayan ve az elektrik harcayan klima modelleri, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Farklı marka, model ve özellikle mitsubishi klima özellikleri hakkında deneyimli ekiplerimiz klima montajından arıza giderilmesine, periyodik bakımdan malzeme teminine kadar her aşamada müşterilerine garantili, hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sağlar.