Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Klima bakımı çoğu zaman ihmal edilen ve cihazın performansında önemli kayıplar yaşanmaya başlandığında akla gelen bir uygulamadır. Oysa klima bakımı senede iki kez periyodik olarak yapılmalıdır. Mitsubishi salon tipi klima, pencere tipi klima, duvar tipi klima ve diğer modellerde etkili bir periyodik bakım hizmeti sunan firmamız, alanında tecrübeli ekibi ile cihazınızın performansını yükseltiyor. Tüm klima bakımı, tamir ve montajı için bizi arayabilirsiniz. İster yetkiliabi.com sitesi üzerinden ister telefonla arayarak bize ulaşın, talebinizi oluşturduğunuz andan itibaren en kısa sürede ekibimiz adresinizde olacaktır.

Mitsubishi Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

En sık görülen klima arızası, periyodik klima bakımının yapılmaması sonucu ortaya çıkıyor. İster en son çıkan klima modelleri olsun ister eski modeller, çalışma prensibi olarak klimalar aynı teknik özelliklere sahiptir. Mitsubishi 12lik inverter klima, ev tipi klima, salon ve duvar tipi klima ve diğerlerinde klima bakımında uygulanan ortak işlemler şöyledir;

Cihazın dış temizliği yapılır.

Serpantin temizlenir.

Tüm elektriksel bağlantı noktalarının kontrolü yapılır.

Fan ve hareketli parçaların kontrolü yapılır.

Filtre temizliği yapılır.

Soğutucu akışkan kaçakları varsa kontrol edilir.

Bakır boru izolasyonlarına bakılır.

Bakır boru hattında kullanılan kelepçe vb parçaların kontrolü yapılır.

Cihazın çalışma değerlerine bakılır.

Hava emiş değeri, üfleme sıcaklık değeri, iç ve dış hava sıcaklık değeri, yüksek ve alçak basınç değerleri ve elektriksel değerler kontrole dilip kaydedilir.

Mitsubishi Klima Bakım Servisi

Merdiven altı bakım firmalarına yaptırılan ev tipi klima ve diğer klima bakımı sonrası birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Tecrübeli olmayan kişiler tarafından yapılan Mitsubishi 12000 btu klima bakımı sonrası arızalar giderilmediği gibi farklı arızalar da ortaya çıkabiliyor. Başta Mitsubishi servis Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunan firmamız, hızlı ve garantili teknik servis bakım hizmetleri ile sektörde tercih ediliyor. Çankaya Mitsubishi servis için bizi arayabilir, kaliteli ve güvenilir bir bakım hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Bakım Servis Numarası

Mitsubishi duvar tipi klima veya başka model bir klimaya sahipseniz, periyodik klima bakımı için bizi arayabilirsiniz. Az elektrik harcayan klima, 24 btu klima, spot klima, pencere tipi klima veya diğerleri için bakım ve onarımda tecrübeli bir teknik servise ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Hemen 4446010 numaralı telefonu arayın ve servis talebinizi oluşturun. Dilerseniz yetkiliabi.com sitesine girerek te servis talebi oluşturabilirsiniz.