Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Uzun yıllardır klima montajı, bakım ve onarımı konusunda hizmet sunan firmamız, başta Mitsubishi salon tipi klima olmak üzere her model klima için teknik servis hizmeti sunuyor. Mitsubishi 12lik inverter klima, spot klima, duvar tipi klima ve daha birçok farklı tasarım için firmamız profesyonel hizmetleri ile ilk tercihler arasında yeralıyor.

Klima Montajı Teknik Servise Yaptırılmalıdır

Modeli ne olursa olsun klima montajının tecrübeli kişiler tarafından yapılması önelidir. İster Mitsubishi en son çıkan klima modelleri, ister diğer modeller olsun, sorunsuz bir klima performansı için montajı usta eller tarafından yapılmalıdır. Mitsubishi 12000 btu klima, pencere tipi klima, spot klima, A sınıfı klima ve diğerlerinde uzman olan ekibimiz, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adını duyuruyor.

Mitsubishi Klima Montajını Teknik Servise Yaptırmanın Avantajları

 Yeni bir klima aldıysanız, montajını teknik servise yaptırarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz.Bunlar;

 Klima montajı mekanda en doğru yere yapılır.

 Kullanıcıların sağlığı tehlikeye atılmaz.

 Doğru montajla klimanın ömrü uzar.

 Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alınmış olur.

 Yaşam alanları en verimli şekilde iklimlendirilir.

 Klimadan yüksek performans elde edilir.

 Tasarruflu bir kullanım sağlanır.

 Cihazın arızalanma riski minimize edilir.

Mitsubishi Klima Montajı Teknik Servisi

Türkiye'nin dört bir yanında Mitsubishi duvar tipi klima başta olmak üzere tüm modellerin montajını yapan firmamız, hızlı, garantili ve yerinde teknik servis hizmetleri ile liderdir. Her çeşit klima çözümleri için firmamızla iletişime geçebilir, teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. 4446010 numaralı telefondan veya yetkiliabi.com web sitesi üzerinden bize ulaşmanız çok kolay. Yetkiliabi.com sitesinin iletişim menüsünden servis talebinizi hemen oluşturabilirsiniz. İhtiyaca göre en küçük klima çeşitlerinden en büyüğüne kadar tüm modellerin montajını yapan ekibimiz, güleryüzlü ve işinin ehli bir ekip olarak tercih edilmektedir.

Mitsubishi Klima Montajı Servis Hizmeti

Mitsubishi klima çeşitleri en çok tercih edilen klimalar olarak dikkat çekiyor. En az elektrik harcayan klima modelinden A sınıfı klima modellerine kadar her model klima montajı için bizimle iletişime geçin. Montajı doğru yapılmadığında klima arızası çok daha sık görülüyor. İster oda tipi klima, pencere tipi klima, 24 btu klima, 9000 btu klima veya diğer modeller olsun, her model klima montajında tecrübeli olan ekibimiz daima yanınızdadır. Mitsubishi servis numarası ile bize ulaşabildiğiniz gibi yetkiliabi.com web sitesi üzerinden de servis talebi oluşturabilirsiniz.