Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Klima performansını yükselten ve ömrünü uzatan klima bakımı ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Türkiye'nin dört bir yanında teknik servisleri olan firmamız, başta Çankaya Mitsubishi servis olmak üzere birçok il ve ilçelerinde hizmet sunuyor. Mitsubishi duvar tipi klima modellerinden spot klima ve pencere tipi klimaya kadar her model klimanın arızalarına yerinde hızlı bir şekilde çözüm buluyor.

En Yeni Klima Modelleri

Birçok marka ve model klimanın arıza, bakım ve onarımını yapan firmamız, Daikin ve Mitsubishi başta olmak üzere tüm klima modellerinde profesyonel hizmet sunuyor. Mitsubishi salon tipi klima ve diğer klimaların arızalanması veya bakım zamanının gelmesi durumunda hemen bizimle iletişime geçin. En son çıkan klima modelleri yanında eski klima modellerindeki arızalara da yerinde çözüm bulan ekibimiz, yılların verdiği tecrübe ile hızlı ve garantili çözümler üretmektedir. Mitsubishi 12000 btu klima, 24 btu klima, 9000 btu klima ve daha birçok modelde tecrübeli olan ekibimiz, son teknoloji ekipmanları ile yanınızdadır. Hemen Mitsubishiservis numarası 4446010 numaralı telefondan veya yetkiliabi.com adresinden bize ulaşın, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en hızlı teknik servis hizmetini alın.

Klima Arızaları

İster ev tipi klima olsun ister split klima, zaman içinde birçok nedenle klimalar arızalanabilir. Klimalarda görülen genel arızalar şöyledir.

Klima Çalışmıyor

En çok tercih edilen A sınıfı klima başta olmak üzere her marka ve model klimada görülen arızalardandır. En belirgin nedeni klimaya elektrik gitmemesidir. Sigorta da atmış olabilir. İç ünite zamanlayıcısı veya uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Tüm kontrollere rağmen halen klimanız çalışmıyorsa, Daikin servis Ankara için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, yetkiliabi.com adresinde servis talebi oluşturabilir, size en yakın servise ulaşarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Her çeşit klima arızası ve bakımı için alanında uzman teknisyenlerimiz hizmetinizdedir.

Klima Isıtma veya Soğutma Yapmıyor

Klimanız çalışıyor fakat yeterince ısıtma veya soğutma yapmıyorsa Altındağ Mitsubishi servis hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Mitsubishi ve Daikin servis hizmetinde Daikin servis İstanbul başta olmak üzere birçok ilde hizmetlerimize devam ediyoruz. İster az elektrik harcayan klima olsun ister eski model klima, her model klima bakım ve onarımında garantili bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Klimanızın ısıtma soğutma problemleri filtrelerle alakalı olabilir. Hava giriş çıkışların tıkalı olması da performans düşüklüğüne neden olan durumlardır. Profesyonel klima çözümleri için her zaman yanınızdayız.