Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyaların özellikle bulaşık makinelerinin sorunsuz şekilde çalışmasını istiyorsunuz. Ayrıcı herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da sorunsuz ve kaliteli bir teknik servis hizmeti bekliyorsunuz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyimle yetkiliabi.com teknik servisi olarak Profilo bulaşık makinesi ve her türlü beyaz eşyalarınızın onarım, bakım ve montajlarını gerçekleştiriyoruz.

Bulaşık Makinelerinde Görülen Genel Arızalar

Evinizde kullandığınız bulaşık makinesi ister ankastre bulaşık makinesi isterse tezgah üstü bulaşık makinesi olsun, genellikle çalışma prensipleri aynıdır. Teknik servis alanında uzman ekibimiz Profilo teknik servis olarak sadece Profilo bulaşık makinelerinin değil bütün markaların onarım ve bakımını yapıyor. Bulaşık makinelerinde genellikle görülen ortak arızalar şunlardır;

1-Bulaşık makinesi çalışmıyor;

 -Ön panelde ışıklar yanmıyorsa, prizden kaynaklanıyor olabilir. Prizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

 -Ön panel ışıkları yanıyorsa, kapağı açıp, tekrar kapatın ve makineyi çalıştırın.

 -Musluk kapalıysa, musluğu açın ve makineyi resetleyin.

2-Makine çalışmasına rağmen su almıyor;

 -Musluğun açık olduğundan emin olun. Eğer yine su almıyorsa Profilo servis numarası 4446010 çağrı hattından servis talebi oluşturun.

3-Bulaşık Makinesi temiz yıkamıyor;

 -Ağır kirli ve yağlı bulaşıklarınız varsa 50 derece üzerinde program kullanınız.

 -Su püskürtme pervaneleri tıkalı veya bulaşıklar tarafından dönmesi engelleniyor olabilir. Bunları kontrol ediniz.

4-E24 veya E25 hata kodu;

 -Makine su boşaltmadığında bu hata kodlarını verir. Cihazı çalıştırıp, resetleyiniz. Yine su boşaltmazsa yetkili servisimizi arayıp, servis talebi oluşturabilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmetimizle sadece İstanbul’a değil, Profilo servis bursa ve profilo servis kayseri illerine de hizmet veriyoruz. Herhangi bir sorununuzda hem online hem de 4446010 çağrı hattından bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz bir saat gibi bir sürede adresinizde olacaktır. Sorunu yerinde çözüp, kaliteli ve güvenli bir şekilde makinenizi size teslim ediyoruz. Parça değişimlerinde de orijinal parça kullanıyoruz. Böylece hem sorununuz garantili şekilde çözülmüş oluyor hem de bir yıl yedek parça garantisi almış oluyorsunuz. Teknik servis ve destek ihtiyacınız olduğunuz taktirde bizimle iletişim numaralarımızdan hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara