Eski nesil veya teknolojik donanıma sahip beyaz eşyalarınızın arızalanmasıyla birlikte yaşadığınız teknik servis hizmetlerine akılcı çözümler üretiyoruz. 20 yılın verdiği tecrübeyle yetkiliabi.com olarak başta Profilo olmak üzere her marka çamaşır makinelerinizin tamir, bakım ve montajını garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Her türlü sorununuzda ister online isterseniz 4446010 çağrı hattımızdan bize ulaşıp, yardım alabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Görülen Genel Arızalar

Çamaşır makinelerin teknolojik donanımları farklı olsa da çalışma usulleri aynıdır. Makineniz ister kurutmalı çamaşır makinesi isterse portatif çamaşır makinesi olsun her marka ve modelde uzman ekibimizle hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. İstatistikî bilgiler doğrultusunda genel olarak görülen arızalar şunlardır;

1-Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor; Makinenin sağlam zemine oturduğundan, denge ayaklarının iyi ayarlandığından ve aşırı çamaşır koymadığınızdan emin olunuz. Nakliye sırasında kullanılan braket ve vidaların çıkarılıp çıkarılmadığını kontrol ediniz.

2-Çamaşır makinesi su boşaltmıyor (F05 hata kodu); Tahliye pompasının temiz, ezilmiş veya bükülmüş olup olmadığını kontrol ediniz. Daha sonra hata kodunu söndürmek için makineyi resetleyiniz.

3- F06 hata kodu; Kapak arızası uyarısıdır. Kapağın iyi kapandığından emin olunuz. Hızlı şekilde açıp, kapayınız. Sonra makineyi resetleyiniz.

4-H2O hata kodu; Makineye su gelmiyor demektir. Musluğunuzu ve su basıncınızı kontrol ediniz. Mümkünse makineyi başka musluğa bağlayarak deneyiniz. Su hortumunu ve su ventili filtresini kontrol ediniz.

Profilo Çamaşır Makinesi

Üstün Alman teknolojisiyle Siemens fabrikalarında üretilen Profilo çamaşır makinesi modelleri her ihtiyaca cevap veriyorlar. A+++ sınıfı modelleriyle sınıfının en sessiz çamaşır makinesi özelliğine sahiptir. Kendi sınıfında olan diğer çamaşır makinelerine oranla a %30’a varan tasarruf sağlıyorlar. 7,8 ve 9kg çamaşır makinesi modelleriyle tüketicilerin ilgisini çekiyorlar.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Sadece çamaşır makineniz için değil bütün Profilo beyaz eşyalarınız için teknik servisimize başvurabilirsiniz. Online olarak veya 444 60 10 çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Servis talebinizle birlikte 1 bir saat içinde adresinize geliyoruz. Akılcı ve kalıcı çözümler üreterek, sorunsuz çalışıyor şekilde ürününüzü teslim ediyoruz. Parça değişimlerini de orijinal parçalarla yapıyoruz. Her türlü sorununuzda yanınızda olmakla birlikte 1 yıllık yedek parça garantisi de sunuyoruz.

7/24 Hemen Ara