Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Modern çağlarda yaşanan en önemli sorunların başında teknik servis hizmetleri gelmektedir. Uzman bir kadro ile hizmet veren Profilo teknik servis ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmaktayız. Her model den derin dondurucu teknik servis hizmeti ihtiyacınıza cevap vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda derin dondurucu arızası, çözümleri sunuyoruz. 1 yıl garantili yedek parça ile derin donduruculu buzdolabı ve derin dondurucunuz için çözüm sunuyoruz.

Derin Dondurucuda Karşılaşılan Genel Arızalar Nelerdir?

Derin dondurucular her mevsimin meyve ve sebzeleri taptaze saklama özelliği barındırır. Bu sayede istediğimiz gıdayı dilediğimiz mevsim rahatlıkla tüketme imkanı elde ederiz. Teknolojik bir ürün olan derin dondurucular zaman zaman tüm elektronik ürünler gibi bazı küçük problemler yaratabilmektedir. İstatistikler doğrultusunda karşı karşıya kalınan arızalardan bazı örnekler verilmesi gerekirse;

1- Derin dondurucum soğutmuyor bunun sebebi ne olabilir?

 - Derin dondurucular bazen çeşitli sebeplerden dolayı arıza vere bilmektedir. Arıza sebeplerini belirlemek için en önemli hususların başında gelir.

 - Derin dondurucu soğutmuyor ve buzlanma yapıyorsa bu sorun buzdolabındaki buz çözmeyle alakalı bir arızadan kaynaklanır.

 - Dondurucu deki bölümün bu problem dondurucu sisteminin tıkalı olduğunun bir göstergesi olabilmektedir.

 - Derin dondurucunuz elektrik yükünden olumsuz olarak etkilenmiş durumda olabilir. Bu durum evlerde sık karşılaşılan bir problemdir.

 - Derin dondurucudaki soğutma problemi derin dondurucu fanı kaynaklı bir arızadan ötürü oluşmuş olabilir.

Profilo Derin Dondurucu

Profilo, ilk olarak 1976 yılında İstanbul'da kurulmuş bir beyaz eşya ve elektronik ürünleri üreticisi firmadır. Özellikle de beyaz eşya üretiminde Avrupa'da yaygın bir durumdadır. Profilo üretimini daha çok Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Derin dondurucu ürünlerde kalitesine güvenilen markalar arasında yerini almıştır.

Profilo Derin Dondurucu Çeşitleri

Uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübeyle üretim yapmakta olan Profilo, 3 çekmeceli derin dondurucu modeli başta olmak üzere çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Sunulan dondurucu çeşitleri arasında 5 çekmeceli derin dondurucu ve 7 çekmeceli derin dondurucu seçenekleri bulunmaktadır. Beyaz renk dışında tercih edilebilecek gri derin dondurucu çeşitleri de mevcuttur.

Profilo Derin Dondurucu Servisi

Yetkiliabi.com profilo derin dondurucu teknik servis hizmeti vermektedir. Profilo arıza durumlarında teknik servis taleplerinizi yetkiliabi.com adresinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde dilerseniz 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden teknik servis talebi oluşturabilirsiniz.

Böylece kısa sürede derin dondurucu teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Derin dondurucu reziztans gibi çeşitli parça değişimlerinde 1 yıl garanti imkanı da sunulmaktadır. Profilo derin dondurucu teknik servisi hizmetleri profesyonel teknisyenler tarafından sunulmaktadır.