Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Her teknolojik ürün gibi zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı Profilo fırın arızası meydana gelebilmektedir. Her türlü Profilo arıza sorunlarına çözüm üreten bir Profilo teknik servis olarak destek vermekteyiz. Teknik servisimiz, konusunda uzman olan teknisyenleriyle her türlü fırın arızalarına çözüm getirmektedir.

Fırınlarda En Sık Karşılaşılan Arıza Durumları Nelerdir?

Her fırın bir teknoloji ürünü olma özelliği taşır. Bundan dolayı da her markada olduğu gibi Profilo fırınlarda da karşılaşılan bazı arızalar olabilmektedir. Karşılaştığınız fırın fanı arızası ya da diğer sorunlar için mutlaka teknik servis hizmetlerine başvurmanız gerekir. İstatistiksel arıza sıralamalarına göre en çok karşılaşılan sorunlara örnek verilmesi gerekirse;

1- Alt ve üst fırın ısısı dengesiz bu nedenle eşit pişirmiyor .

 - İlk olarak kullanım klavuzuna göre tepsilerin raf konumları gözden geçirilmelidir.

 - Sorun devam ediyorsa fırının pişirme süresi ve sıcaklık değerleri kontrol edilmelidir.

2- Fırındaki iç aydınlatma lambası yanmıyor.

 - Bu durumda yapılması gereken ilk iş lambanın arızalı olup olmadığının kontrolünün yapılmasıdır.

 - Lambanın arızalı olması durumunda ise fırın teknik servis hizmeti talebinde bulunmalısınız.

Profilo Fırın

Dayanıklı ev aletleri üretimi gerçekleştiren bir firma olarak faaliyete geçen Profilo 1976 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Fırın üretimi konusunda sektörünün lideri firmalar arasında yerini almış durumdadır. Firma, üretim faaliyetlerini daha çok Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Profilo, büyük bir hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından etmektedir. Bunun sonucu olarak da her geçen gün daha da nitelikli fırın modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Piyasada Tercihe Sunulan Profilo Fırın Modelleri

Üstün teknoloji ürünlerini tüketicileriyle buluşturan Profilo beyaz eşya sektörünün devleri arasındadır. Bu sayede farklı ihtiyaçlara çözüm sunan fırın modellerinde oldukça fazla çeşitlilik söz konusudur. Set üstü fırın ve elektrikli fırın modelleri ilk sıralarda yerini almaktadır. Bunlar arasında beyazın yanı sıra gri fırın seçenekleri bulunmaktadır.

Profilo Fırın Servisi

Teknik servis hizmeti konusunda uzman teknisyenlerle hizmet vermekte olan yetkiliabi.com müşterilerine kalıcı çözümler üretmektedir. İhtiyacınız oluştuğunda profilo servis numarası 4446010 üzerinden hizmet talep edebilirsiniz. Profilo servis İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Düzce ve Kayseri'de de hizmete sunulmaktadır.

Arızalı fırınınız için dilerseniz yetkiliabi.com adresi üzerinden online olarak da teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. Sunulan Profilo teknik hizmetiyle size onarım, bakım ve gerektiğinde yedek parça değişim imkanı sunulmaktadır. Ayrıca isterseniz değişimi yapılan yedek parçanızı yetkiliabi.com'dan 1 yıl garantili kapsamına sokabilirsiniz. Karşılaştığınız fırın arızalarında profesyonel ekibimizle her zaman durmaksızın hizmetinizdeyiz.