Siemens bulaşık makinesine sahip olanların en ufak bir ihtiyaç ve arızada yanında olan firmamız, Siemens bulaşık makinesi teknik servisi olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Bulaşık makinenizin ekranında bir hata kodu belirdi ise ve bulaşık makineniz eski performansını gösteremiyor ise günün her saati bize talebinizi www.yetkiliabi.com sitesi üzerinden bırakabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulunduğunuz yere en yakın Siemens bulaşık makinesi teknik servisi ile görüşmek ve servis hizmeti almak istiyorsanız Yetkiliabi.com üzerinden ve 4446010 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Birçok  yetkili servis noktası ile Siemens beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti veren yetkiliabi.com; montaj, bakım ve arızadan, yedek parka garantili hizmetleri ile orijinal yedek parça teminine kadar birçok alanda hizmet vermektedir.

Siemens Bulaşık Makinesi Arızaları

Bulaşık makinelerinde görülen arızalar hemen hemen aynı sorunlar olup mutlaka servis desteği gerektirir. Siemens bulaşık makinesinde görülen arızalar ise şöyledir

1 Bulaşık Makinesi Çalışmaya Başlamıyor

Bulaşık makinesi fişi prize tam anlamı ile oturmuş olmalıdır, aynı zamanda prizde cihazın çalışmasını sağlayacak elektrik olmalıdır.

Cihaz su alamadığında da çalışmaya geçmeyecektir. Su hortumları, hortumun bağlı olduğu çeşme kontrol edilmelidir. Kapak tam kapalı değilse, termal sigortada sorun varsa cihazınız yine çalışmaya başlamayacaktır.

2 Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor

En sık karşılaşılan sorunlardan olup deterjanın az olması, kalitesiz olması, bulaşıkların düzgün yerleştirilmemesi ve püskürtme kollarına engel olması belli başlı nedenleridir. Uygun programın seçilmemesi, tuzun azalması veya bitmesi de önemli nedenler arasındadır.

3 Bulaşık Makinesi Alttan Su Sızdırıyor

Alt kapı alanı ve conta ile ilgili sorun var demektir. Tamiri kolay ve basittir.

4 Bulaşık Makinesi Gürültülü Çalışıyor

Hatalı yükleme başta olmak üzere birkaç sebebi olabilir. Islık sesine benzer bir gürültü valf ya da hava fren sistemi sorunu olduğunu gösterir. Taşlama gürültüsü ise pompa veya su giriş valfi ile ilgili soruna işaret eder.

Siemens Bulaşık makinesi arızalarınız için 4446010 yetkiliabi çağrı merkezini arayarak ya da online olarak www.yetkiliabi.com sitesi üzerinden Siemens servisi kaydı oluşturarak servis randevusu alabilirsiniz. Siemens bulaşık makinesi servis ücretleri arıza türüne göre değişmektedir. Siemens bulaşık makinesi servis numarası ile günün her saatinde firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara