Sunduğu çözüm odaklı hizmetlerle müşteri memnuniyetine odaklanan kadrolarımız, yaşanan her türlü ihtiyaçta yanınızdadır. Siemens servisi veren ekiplerimiz farklı marka ve model çamaşır makinesinden kombiye, buzdolabından klimaya kadar geniş bir ürün yelpazesinde birikim ve teknik donanıma sahiptir. yetkiliabi.com hizmetleri sadece montaj ve temizlik hizmetleriyle sınırlı değildir. Bakım, montaj ve onarım çalışmalarıyla da müşterilerimize kesintisiz destek veririz.

Çamaşır Makinelerinde Yaşanan Arıza Tipleri

Her türlü elektronik cihaz ve beyaz eşyada görülen kullanıcı kaynaklı veya teknik sebeplere bağlı sorunlar Siemens çamaşır makinesi servis hizmetiyle giderilebilir. Belli aralıklarla temizlik yapılan çamaşır makinelerinin verimi artar. Düzenli olarak yapılmasını önerdiğimiz bakım ve temizlik hizmetleri şu şekilde sıralanabilir.

* Deterjan çekmecesinin temizlenmesi

* Sifon bakımı

* Su giriş filtrelerinin yenilenmesi

* Hortum temizliği

* Pompa filtresinin bakımı

* Tambur temizliği ve

* Makinenin kireçten korunması

Mekanik arızalar ve tamir yöntemleri; çamaşır makinelerinde yaşanan arızalar kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi, parça arızası ve teknik nedenlerle de olabilir. Cihazda yaşanacak herhangi bir Siemens çamaşır makinesi teknik servis ihtiyacında ekiplerimize haber vermeden önce; makinenin fişini prizden çekmeniz ve su musluğunu kapatmanız tavsiye edilir. Randevu oluşturduktan sonra ekiplerimiz en kısa zamanda sorunu yerinde tespit etmeye gelecektir.

Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri

Tasarım ve teknolojinin bir araya geldiği Siemens çamaşır makinesi modelleri, konfor ve verimliliğin yansımasıdır. Sadece yıkamada değil kurutma ihtiyacında da mükemmel sonuçlar ortaya koyan cihazlar, yenilikçi fonksiyonlarıyla hayatınızı kolaylaştırır.

Siemens Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

Cihazınızın kurulmasından çalıştırılmasına, bakım ve onarımından Siemens çamaşır makinesi yedek parça teminine kadar her aşamada fark yaratan yetkiliabi.com online hizmetleri iş ahlakına ve mesuliyet duygusuna sahip kadrolarla verilir. Bilgili, titiz, teknik donanıma sahip ve tedbirli ustalarımız ekip arkadaşlarıyla koordineli çalışmaların altına imza atar.

Yaşanan sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlamak ve bu sorunun tekrar yaşanmaması için gereken tedbirleri almak için verdiğimiz hizmetlerden 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden randevu alarak faydalanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmetlerimize online 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Orijinal aksesuar ve yedek parça temininin yanı sıra cihazınız için gerekli olan temizlik ve bakım ürünlerinin siparişinde de bizi arayabilirsiniz.