Günlük hayatı kolaylaştıran ve konforunu artıran Siemens ev aletleri, yenilikçi teknolojilerden ilham alarak modern tasarımlarla dizayn edilir. Yiyeceklerin uygun ortamda uzun ömürlü olmasını sağlayan Siemens derin dondurucu fiyatları sahip oldukları hacim ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Farklı ebatlarda ve farklı mutfaklar için hazırlanan modeller, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlüdür.

Derin Dondurucularda Sık Karşılaşılan Arızalar Hangileridir?

Kullanılan derin dondurucularda yaşanan arızalarda sunduğumuz Siemens teknik servisi hizmetlerinden yararlanarak hızlı ve kalıcı çözüme odaklanabilirsiniz. Yılın 365 günü taze meyve ve sebze yemek isteyenlere alan yaratan derin dondurucularda yaşanan arızalarda, uzman ekiplerin tecrübesine başvurulmalıdır. Marka ve model fark etmeksizin en sık karşılaşılan arıza çeşitleri arasında;

 * Çalışmama

 * Yeterli soğutmama

 * Karlanma

 * Aşırı ısınma ve

 * Su akıtma sorunları sayılabilir.

Çalışmama ve yeterli soğutmama sorunu; yaşandığı zaman yetkili servis hizmeti almadan önce elektrik tesisatının sağlamlığı kontrol edilmelidir. Derin dondurucunun yeterli soğukluğa ulaşmaması halindeyse kapa veya kapak filtresi sorunu akla gelmelidir.

Karlanma ve aşırı ısınma sorunu; yaşandığı zaman cihazın koyulduğu yerdeki ortam ısısı kontrol edilmelidir. Siemens derin dondurucu ayarları yapılırken düşük veya aşırı yüksek mod, karlanmanın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Su akıtma sorunu; filtrelerde yaşanan arızalar su akıtma sorunu yaşatabilir. Filtre benzeri teknik olaylarda konusunda uzman ve deneyimli ekipler tarafından Siemens derin dondurucu arızaları ve çözümleri üretilmelidir.

Siemens Derin Dondurucu Modelleri

Fiyat, genişlik, enerji sınıfı, özellikler, tip ve renge göre değişen ve müşteri beğenisine sunulan Siemens derin dondurucu çeşitleri piyasanın en çok tercih edilen ürünleri arasında sayılabilir. Dondurulmuş gıdalar için ekstra alan yaratan modeller, özellikle kalabalık ailelerin tercihidir. Duvar ve köşe için uygun buzdolabı tipli ürünlere ek olarak çekmeceli ve sandık tipi dondurucular da yer avantajı sağlar.

Siemens Derin Dondurucu Servis Hizmeti

Siemens derin dondurucu servis hizmeti almak istediğinizde ekiplerimize yetkiliabi.com online adresi veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Açılan arıza kaydına 1 saat içinde geri dönüş sağlayan mobil ekiplerimiz, yaşanan sorunu yerinde tespit eder ve giderilmesi için özverili çalışmalar gerçekleştirir. Yedek parça değişikliğinde 1 yıl ilave garanti süresi verilir.