Bir klimadan maksimum oranda verim alabilmek için, her açıdan sağlıklı çalışıyor olması gerekir. Özellikle enerji tasarrufu sağlaması ve yüksek performans göstermesi düzenli bakıma bağlıdır. Firmamız bünyesinde akılcı çözümler ile sizlere sunduğumuz Siemens servisi eşliğinde, her türlü çalışmayı sunmaktayız. Eğitimli ve uzman kadromuz süreci yerinde devam ettirmekte ve müdahale gerçekleştirmektedir. Farklı modeller dahilinde Siemens klima ürünlerinin her biri için teknik servis hizmeti elde edebilirsiniz.

Yaşanan farklı Siemens klima arızası karşısında, çözüm odaklı sorunun derinine iniyoruz. Problemi tam olarak tespit ettikten sonra izninizi alarak; farklı yöntemlerle müdahale etmekteyiz. Hizmetimiz İstanbul şehri adına tüm semtler için geçerlidir.

Klimalarda meydana gelen arızalar nelerdir?

Hassas cihazlar olan klimalar teknik sebeplerden dolayı bazı problemleri periyodik olarak yaşatabilmektedir. Bu problemler karşısında hizmetlerimiz Bursa ve çevresi için güvenilir hizmet çatısı altında sağlanıyor.

 - Farklı kir, taze polen sorunu

 - Fan sıkışması

 - Sensörü arızası

 - Kablolardan meydana gelen kısa devre sorunu

 - İç ve dış ünite arasında haberleşme problemi

 - Kondanser sensöründe devre

Yaşanabilecek farklı problemler karşısında Denizli şehri adına da hizmet alabilirsiniz. Eğitimli kadromuz, yüksek teknolojik cihazlar ve aletlerimiz eşliğinde, klimanız için doğru müdahaleyi gerçekleştirmekteyiz.

Siemens Klima İçin Servis

Klimalar yıl içerisinde yoğun olarak kullanılan hassas cihazlardır. Mutlaka profesyonel servis hizmeti altında periyodik bakım gerçekleştirilmesi gerekir. Ayrıca herhangi bir sorun karşısında anında teknik servis hizmeti alınmasına özen gösterilmelidir. Bu hizmetleri sizlere İzmir gibi pek çok şehirde sunmaktayız. Ayrıca düzce için aynı profesyonel anlayış ile  klima servis hizmeti sağlıyoruz. Her türlü arıza ve bakım ile yedek parça temini konusunda, yetkiliabi.com sitesi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Klima İçin Özel Teknik Servis Desteği

İstanbul başta olmak üzere başkent Ankara ve Türkiye'nin birçok şehri için, profesyonel klima servis hizmetini sunmaktan gurur duyarız. Klimanın mekanik açıdan yaşadığı problem ve sık rastlanan fan sıkışması gibi, tüm unsurlara karşı en iyi hizmeti sağlıyoruz. Siemens marka farklı klimalar ile beraber beyaz eşya teknik servis desteği, uzman kadromuz bünyesinde güvenle sunulmaktadır. Hemen 4446010 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden hizmet talebi oluşturabilirsiniz.