Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Bulaşık makinesi teknik hizmetleriniz için garantili ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız yetkiliabi.com servisimizi arayabilirsiniz. Çeyrek yüzyıla yaklaşan tecrübemizle bulaşık makinesi teknik servis olarak hizmet veriyoruz. Sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler sunarak, sıkıntınızı kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. En uygun fiyat politikası ve 1 yıl parça garantisi avantajıyla müşterilerimizin yanında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bulaşık Makinelerinde Genel Olarak Görülen Arızalar

Bulaşık makinenizin markası ister teka isterse başka marka olsun, alanında uzman ve profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz, sorunları yerinde tespit edip, kalıcı çözümler sunuyor. Herhangi bir nedenle bulaşık makineniz arızalandığında veya sorun yaşadığınızda teka teknik servis olarak en kısa sürede yanınızda olup, hızlı ve güvenli şekilde sorununuzu çözüyoruz.

Genel olarak bulaşık makinelerinde karşılaştığımız sorunlar şunlardır;

1-Bulaşıklar temiz yıkanmıyor; Bulaşıklar dağınık ve aşırı yüklenmiş, program yanlış seçilmiş olabilir. Yanlış ve eksik deterjan yüklemiş olabilirsiniz.

2- Teka Bulaşık Makinesi Hatası (Err1); Kapı tamamen kapanmamıştır. Kapıyı doğru şekilde kapatınız.

3- Teka Bulaşık Makinesi Hatası (Err2); Atık su tahliye edilemiyor. Hortumu kontrol edin ve filtreyi temizleyin.

4- Teka Bulaşık Makinesi Hatası (Err4); Aşırı yük bindirildiğinde ısıtıcı hatası verir. Yükü azaltıp, makineyi yeniden çalıştırınız.

5- Teka Bulaşık Makinesi Hatası (E5); Rezistans arıza hatasıdır. Makineyi kapatıp teknik servisinizi arayınız.

Teka Bulaşık Makinesi

1924’de İsviçre’de kurulan teka mutfak evyesi üretimiyle başladığı yolculuğuna, ocak, fırın ve davlumbaz üretimini de ekleyerek, ankastre mutfak ürünleri alanında popüler şirket olmuştur.

Tam ve yarı ankastre bulaşık makinesi modellerinin bulunduğu marka tüketicilere enerji verimliliği ve yüksek performans sunuyor. 2018’de büyük bir kampanyayla a sınıfı bulaşık makinesi tanıtan firma, DW8 80 FI A+++ ve DW8 55 FI A++ yeni modelleriyle ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Aqualogic özelliği sayesinde sizin program ayarlamanıza gerek kalmadan otomatik olarak yıkamayı ayarlıyorlar. Bu şekilde gereksiz durulamalar önlenmiş, su ve enerji tasarrufu sağlanmış oluyor.

Teka Bulaşık Makinesi Servisi

Her türlü bulaşık makinesi onarım, bakım ve montaj işlemleriniz için online olarak ya da teka servis numarası 4446010 çağrı hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Teka bulaşık makinelerinizle birlikte bütün marka ve modellerinize hızlı ve güvenli teknik hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman ekibimizle bir saatte adresinizde olup, sorunu yerinde tespit ediyoruz.

Akılcı ve kalıcı çözümler üretip, sizinle paylaşıyoruz. Parça değişimlerini de orijinalleriyle değiştirip, 1 yıl garanti kapsamına girme imkanı sunuyoruz. Ürününüzün bakım ve kullanımıyla ilgili olarak takibini yapıyoruz.

 

7/24 Hemen Ara