Fırınlar pişirme konusunda en önemli yardımcı ev aletleri arasında yerini almaktadır. Ancak her teknolojik ürün gibi fırınlar da arızalanabilmektedir. Teka servis numarası 4446010 üzerinden ya da yetkiliabi.com üzerinden uzman teknisyenlerimizden servis hizmeti alabilirsiniz. Zaman zaman parça değişimi gerektiren fırın arızası durumlarında parça değişimi gerekebilmektedir. Bu konuda hizmet ve ürün kalitesinden taviz vermeyen profesyonel teknisyenlerimizle her zaman yanınızdayız. Ayrıca yaptığımız parça değişimlerinde müşterilerimize 1 yıl parça garantisi imkanı sunmaktayız.

Fırınlarda Karşı Karşıya Kalınan Sorunlar Nelerdir?

Her marka fırın farklı bir teknoloji barındırmaktadır. Ancak tüm fırınları birleştiren önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu nokta ise markası ne olursa olsun her fırının çalışma mantığının benzer nitelikte olmasıdır. Bir fırın hizmeti sağlanırken en önemli husus servisin bütün markalar konusundaki deneyimidir. Bu noktada yetkiliabi.com servis hizmetlerine her zaman güvenebileceğiniz seçenekler arasında öne çıkmaktadır. Bi tıkla servis hizmeti kısa sürede servis hizmeti ayağınıza gelir. İstatistiksel bilgiler doğrultusunda öne çıkan fırın arızalarından bazıları ise şunlardır;

1- Fırınımda alt üst eşit pişirmiyor.

 - Fırın tepsilerinin konumunun kullanım talimatına göre yerleştirilmesine dikkat edilmesidir.

2- Fırın çalışıyor ama ısıtmıyor.

 - Öncelikle fırının ısı ayarı kontrol edilmeli.

 - Fırının ısıtmama sebebi çoğu zaman komütatör arızası ve ya rezistans arızası olabilir. Bu durumda teknik servis hizmeti almanız gerekir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz İller

Profesyonel, hızlı ve güvenilir teka servis İzmir ilinde yaşayan tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca teka servis İstanbul ilindeki ilçelerde de faaliyettedir. Bu illerin yanı sıra Kayseri, Düzce, Bursa ve Ankara'da da elektronik fırın servis hizmetlerimizi profesyonel olarak sunmaktayız.

Teka Fırın

Ürün kalitesine güvenilir önemli markalardan biri olan Teka,1924 yılında Karl Thielmann tarafından kurulmuştur. Günümüzde özellikle A sınıfı fırın modellerinde önemli bir marka haline dönüşmüştür. Farklı beklentileri karşılayan pek çok fırın modeliyle tüketicilerden tam not alan markalardan biridir.

Teka Fırın Servisi

Fırın servis kalitesinde son nokta yetkiliabi.com üzerinden Teka fırın teknik servis talebinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz 4446010 numaralı çağrı merkezini arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her türlü fırın arızası için bakım ve onarım hizmetini uzman teknisyenlerimiz vasıtasıyla alabilirsiniz. Ayrıca değişimi yapılmış parçalarınızın 1 yıllık garantisini yetkiliabi.com üzerinden kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Teka arıza durumlarında daima uzman teknisyenlerimizle yanınızdayız.