Ankastre fırınlarda zaman içinde görülen arızalara zamanında müdahale eden Teka fırın teknik servis ekibi, alanında uzman teknisyenlerden oluşan güvenilir bir ekiptir. Teka fırın arızası için çağrı merkezini arayabilir, kayıt oluşturarak adresinize en yakın teknik servisten hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Teka servis numarası 4446010 olup günün her saati servis kaydı oluşturulabiliyor.

Teka Fırın Arızaları

Her fırın markasında olduğu gibi Teka elektrikli fırın modellerinde de birtakım arızalar görülebilir. Genelde zaman içinde ortaya çıkan arızalarda kullanıcı hatalı arızalar da mevcuttur. En sık görülen arıza çeşitleri ise şöyledir.

İç Aydınlatma Lambası Yanmıyor

Elektrik gelmiyor olabilir veya lambalar arızalanmıştır. Elektrik sorunu yoksa hemen Teka teknik servis ile irtibata geçerek hızlı ve garantili bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Alt ve Üst Kısımlar Eşit Pişirmiyor

Teka fırın ısısı iyi ayarlanmalı, kullanma kılavuzuna göre sıcaklık değerleri kontrol edilmelidir. Kontroller sonrası herşey normal olmasına rağmen halen alt ve üst kısımlar eşit pişirmiyorsa, hemen yetkiliabi.com adresinden size en yakın Teka teknik servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Teka Fırın Çalışmıyor

Fırınınız hiç çalışmıyorsa elektrikle ilgili kontrolleri yapmalısınız. Sigortayı kontrol edin. Fırın fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Elektrikle ilgili herhangi bir sorun olmamasına rağmen halen fırın çalışmıyorsa hemen Teka beyaz eşya teknik servisini arayarak destek alın.

Teka Beyaz Eşya Teknik Servisi

Teka beyaz eşya teknik servis hizmetlerini hızlı ve garantili bir şekilde sunan firmamız, yerinde ve kaliteli teknik servis hizmetleri ile liderdir. Türkiye'nin dört bir yanında servis hizmeti sunan Teka yetkili servisi, yedek parça garantili güvenilir servis hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Tüm Teka arıza sorunlarında vakit kaybetmeden teknik servis hizmeti alabilirsiniz. İster gri fırın, ister set üstü fırın olsun, her Teka fırın modelinde profesyonel çözümleri ile ilk tercihler arasında olan firmamız, daima müşteri memnuniyeti sağlayan kurumsal bir firmadır. Tüm süreci tüm şeffaflığı ile sizlerin bilgisi dahilinde gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu sayede güven en öncelikli ilkemiz olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

 

7/24 Hemen Ara