Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Etkili çözüm yöntemleriyle ocak teknik servis hizmetini firmamız bünyesinde güvenle elde edebilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet sunduğumuz teka teknik servis konusunda eğitimli ve uzman kadromuz süreci takip etmektedir. Yaşanabilecek farklı ocak arızası için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Çağrı bıraktığınız andan itibaren teka servis izmir şehri adına aynı gün adresinize ulaşmaktayız.

Aynı zamanda hizmetimiz teka servis ankara olarak tüm semtlere verilmektedir. Kullandığınız ikili set üstü ocak ya da diğer modeller konusunda sorunlar için etkili çözüm yöntemlerimiz sunuyoruz. Bunlar arasında doğalgazlı ocak ya da bu gibi pek çok model yer almaktadır.

Ocaklarda Karşılaşılan Genel Arızaları Nelerdir?

Model açısından farklılık gösterse bile teka arıza sorunları bütün cihazlar için ortaktır. Bunlar içerisinde beşli set üstü ocak veya daha pek çok cihaz yer alıyor. Firma olarak müşteri memnuniyetini öne aldığımız ilkeli hizmetimiz dahilinde, en iyi teka beyaz eşya servisini sağlamaktan gurur duyarız. Bu konuda teka servis çanakkale ile Türkiye'nin dört bir tarafına ulaşım sağlamaktayız.

 - Gaz ateşleme sorunu

 - Ocak gözünün fazla ses çıkarması

 - Ocak gözlerinin sadece bir veya iki tanesinin yanması

 - Elektronik çakman çalışamaz

 - Arıza kodu üzerinden problemler

Bu gibi daha pek çok sorun karşısında teka servis istanbul adına, bütün semtler için sizlere profesyonel hizmet sağlamaktan gurur duyarız.

Teka Ocak Servisi

Ocaklarınız konusunda yaşadığınız arızalar için yetkiliabi.com üzerinden hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden de arıza kaydı bırakabilirsiniz. Hizmetimiz montaj, onarım, bakım ve garantili yedek parça gibi hizmetler konusunda teka servis bursa ile farklı şehirler için sunulmaktadır.

Kullandığınız cihaza bağlı olarak gömme ocak veya birçok ürün konusunda cihazınızı yeniden sağlıklı hale getiriyoruz. Yüksek performans almak için tekli ocak ürünlerinizi uzman kadromuzun eline bırakıyoruz. Evde ya da iş yerlerinde kullandığınız gazlı elektrikli ocak ürünleriniz konusunda, çok uygun fiyatlara teknik servis desteği sağlamaktayız.

Profesyonel Ocak Teknik Servis Hizmeti

Teknik özellikleri ne olursa teka servis kayseri ve çevresi adına tüm farklı ocak modelleri için en iyi desteği sağlamaktayız. Yaşanabilecek olası problemler için üçlü ocak veya değişik sayıdaki farklı ocak için bize güvenebilirsiniz. Nerede olursanız olun teka servis düzce gibi Türkiye'nin farklı şehirleri için aynı gün adresinize ulaşmaktayız. En iyi servis hizmetini elde etmek için yetkiliabi.com bize güvenle ulaşabilirsiniz.