Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Gelişen teknolojilerden destek alan beyaz eşyaların montaj, bakım ve tamir ihtiyaçları güvenilir ellere emanet edilmelidir. Konusunda uzman ekiplerle verdiğimiz teka teknik servis desteği, müşteri memnuniyeti ve yaşam kalitesinin artırılmasına odaklıdır. Her türlü ihtiyaçta ekiplerimize 4446010 numaralı çağrı merkezi veya yetkiliabi.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teka Ocak Montaj Hizmetleri

Günün her saati ev ve iş yerlerinde kullanılan gazlı elektrikli ocak modelleri, kesintisiz çalışmak zorundadır. Kullanıcı ya da teknik sebeplere bağlı ocak arızası yaşanması durumunda konusunda uzman ekiplerimiz güvenilir hizmetleriyle alanında fark yaratır. Sunduğumuz ocak teknik servis hizmetlerinde en sık karşılaştığımız arızalar şu şekilde sıralanabilir.

1- Set üstü ocak çakmağı çalışmıyor

Özellikle beşli set üstü ocak modellerinde rastlanan çakmak sorunu genellikle kullanıcı kaynaklıdır. Yemek pişirirken yaşanan taşma sorunları çakmak etrafında yağ ve kir birikmesine neden olur. Kurumsal teka beyaz eşya servisi çağrılmadan önce çakmak ve çevresinin temizlenmesi önerilir.

2- Set üstü ocak düğme arızası

Farklı marka ve modellerde görülen ikili set üstü ocak düğme arızaları doğal gaz kaçağını işaret eder. Bu durumda zaman kaybedilmeden teka arıza kaydı açılmalı ve sıkışan gazın tahliyesi sağlanmalıdır.

3- Montaj ve yedek parça temini

Her türlü ocak montajı ve yedek parça temininde donanımlı olan ekiplerimiz, ihtiyaçların hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılanmasında yetkilidir. Parça değişim gerektiğinde hizmetlerimiz ilave garanti süresi verilerek tamamlanır.

Teka Teknik Servis Hizmetleri

Beyaz eşya teknik servis taleplerinde müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklı çalışmalarla alanında fark yaratan teka servis istanbul ekipleri, gelen talepleri memnuniyetle karşılar. Bakımdan onarıma, montajdan tamirata kadar her konuda deneyimli yetkiliabi.com ekipleri, güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerle yaşanan sorunun hızlı bir şekilde giderilmesine odaklanır.

Teka markalı ürünlerin yanı sıra ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü beyaz eşyanın servis ihtiyacında gelişen teknolojilerden destek alan hizmetlerimiz, arızaların giderilmesi ve tekrar etmemesi için özenle ve dikkatle sürdürülür. Sizde Teka teknik servis ve bakım ihtiyaçlarınızı kurumsal bir firma ile yürütmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.