Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Set üstü ocaklarda görülen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı hatasından kaynaklanır. Yemek pişirirken taşan yemek suları, atıklar veya yağ kalıntıları ocağın ve ocak çakmağının sağlıklı çalışmasına engel olur. Oldukça sinir bozucu olan Teka ocak arızası için evde yapılan müdahaleler yeterli gelmeyebilir. Bu durumda Teka servis numarası 4446010 çağrı merkezini arayarak kayıt oluşturabilir, size en yakın Teka servisi ile iletişime geçerek hızlı ve güvenilir bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Teka Ocak Arızaları

Teka marka ocağınız var ve ocak performansı ile ilgili sorun yaşıyorsanız, yetkiliabi.com adresinden en yakın Teka Teknik servisine ulaşarak sorunu çözebilirsiniz. Herbiri deneyimli Teka teknik servis personelleri, yerinde ve hızlı teknik servis hizmetleri ile sorunlarınıza çözüm üretiyor. En sık görülen Teka ocak arızaları şöyledir.

Teka Ocak Gözleri Düzgün Yanmıyor

Zaman içinde yağ ve yemek kalıntılarının ocağa dökülmesi sonucu ocak gözleri tıkanabilir. Ocak gözlerinin ıslak olması, kapağın düzgün bir şekilde kapatılmamış olması veya gaz gelmemesi ocak gözünün yanmasına engel durumlardır. Teka ocak teknik servis hizmeti alarak ocağınızın ilk günkü performansına dönmesini sağlayabilirsiniz. Teka beyaz eşya servisi kaliteli, güvenilir ve hızlı servis hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Ocak Çakmağı Çalışmıyor

Büyük ihtimalle elektrikle ilgili bir sorundur. Elektrik gelmemesi çakmağın ateşleyip çalışmaması demektir. Elektriği, elektrik bağlantılarını ve sigortayı kontrol edin. Sorun yemek artıkları ise, çakmağın çakmasını engelleyen yemek atıklarının çakmak çevresinden temizlenmesi de sorunu çözebilir. Tüm müdahalelere rağmen çakmak arızası giderilemediyse, Teka arıza, bakım ve onarım için teknik servisle iletişime geçin.

Ocak Gözleri Hiç Yanmıyor

Ocak gözlerinin yuvasına düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş olması, gözlerin ıslak olması veya gözlere gaz gelmeme durumu varsa ocak gözleri yanmayacaktır. Öncelikle bu soruna neden olan şeyin tespit edilmesi gerekir. Ocak yandıktan sonra hemen sönüyorsa gaz kesiliyor demektir. Her durumda Teka servis Ankara veya diğer Teka servisleri ile iletişime geçmelisiniz. Bulunduğunuz muhite en yakın Teka servisi ile iletişime geçin, hızlı ve garantili bir şekilde Teka ocak arızalarından hemen kurtulun.