Beyaz eşya, kombi ve klimalar için size en yakın desteği sunan yetkiliabi.com Vestel servisi olarak her ihtiyacınızda yanınızda oluruz. Arızalı veya bakıma ihtiyacı olan elektronik beyaz eşya ve diğer ürünlerin aynı gün içinde kullanılır hale gelmesi ilk önceliğimizdir. Marka ve model fark etmeksizin sunduğumuz servis hizmetleri kapsamında ekiplerimize www.yetkiliabi.com web sitemizden veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Görülen Kullanıcı Kaynaklı ve Teknik Sebepli Sorunlar

Günlük hayata konfor katan Vestel bulaşık makinesinin arızası kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi teknik veya parça aşınması sebebiyle de yaşanabilir. Kullanım kılavuzuna uygun bir kullanım süreci makinenin performansını artırmakla kalmaz, enerji tasarrufu da sağlar.

Vestel bulaşık makinesi arıza kodları; ekranlı olan ve ekranlı olmayan bulaşık makinelerinde arıza kodları farklı anlamlar taşır. Buna göre;

 * f5 başla ve bekle ışığı

 * f3 bitti ışığı

 * f2 başla ve bitti ışığı

 * f8 yıkama kurutma ışığı

 * f6 yıkama başla bekle ışığı

 * f4 yıkama ışığı Vestel bulaşık makinesi arıza uyarı ışıkları olarak tanımlanabilir.

f5 ışığının yanması halinde; su girişi yetersizdir ve seçilen program için gerekli olan su girişi makine içine alınamamıştır.

f3 ışığının yanması halinde; su giriş ventilinde ya da elektronik kartta arıza olabilir.

f2 ışığının yanması halinde; makine içinde su, vestel bulaşık makinesi pompa arızası veya farklı bir sebeple dışarı atılamıyordur.

f8 ışığının yanması halinde; rezistans arızası veya Vestel bulaşık makinesi kart arızası olabilir.

f6 ışığının yanması halinde; ntc sensör arızasını gösterir.

f4 ışığının yanması halinde; su sayacı bozuk demektir.

Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri

Servis hizmetine ihtiyaç duyulduğu zaman arıza kaydı açılırken Vestel bulaşık makinesi arıza kodları belirtilerek çözüme en hızlı şekilde ulaşılabilir. Gelişen teknolojilerden destek alarak tasarlanan elektronik cihazlar, kullanım sıklığına bağlı olarak arızalanabilir. Dünya rekortmeni 14 kişilik bulaşık makinesi modellerine ek olarak smartwash teknolojilerine ait modelleri de Vestel'de bulabilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servis Hizmetleri

Günlük hayatın konforu ve kalitesi üzerinde etkili olan Vestel bulaşık makinesi kart arızası konusunda deneyimli yetkiliabi.com hizmetleriyle kısa sürede çözüme kavuşur. Çağrı merkezi yetkililerine www.yetkiliabi.com web sitemiz üzerinden veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara