Su ve elektrikle sürekli temas halinde olan bulaşık makineleri farklı sebeplerle arızalanabilir. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan www.yetkiliabi.com Vestel servis hizmetimiz, konusunda deneyimli ekiplerle verilir. Sudaki kireç oranının yüksek olması veya kullanılan deterjanın kalitesi filtrede tıkanmalara neden olabilir. Yaşadığınız her türlü sorunda www.yetkiliabi.com adresi üzerinden tek tıkla Vestel bulaşık makinesi teknik servisi talebinizi karşılayabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Sık Görülen Arızalar Nelerdir?

Konusunda teknik bilgiye ve yeterli donanıma sahip olan ekiplerimiz, arıza kayıtlarına 1 saat içerisine cevap vermek için organize olur. Çözüme ve yaşanan sorunun tekrar etmemesine odaklanan servis desteğimiz sırasında gerekli görülen parça değişikliklerinde değişen parçaya 1 yıl garanti verilir. Vestel bulaşık makinelerinde sık görülen arızalar arasında;

* Makinenin su akıtması

* Deterjan alamaması

* Temiz yıkamayıp kalıntı bırakması

* Gürültülü çalışması

* Gösterge lambalarının yanmaması

* Yıkama programına geçmemesi

* Su alamaması

* Kirli suyu tahliye etmemesi sayılabilir.

Düzenli alınacak periyodik bakım hizmetiyle bulaşık makinesinin ömrü uzar, performansı artar ve enerji tasarrufu sağlanır. Kullanıcı kaynaklı sorunların dışında her marka ve model beyaz eşya için Vestel bulaşık makinesi servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bulaşık makinesi arızalarından korunmak için Vestel'in tavsiye ettiği temizlik malzemesi, tuz ve parlatıcının kullanılması gerekir. Düzenli bakıma tabi tutulan makinelerde olası arızalar ve aşınmış parçalar önceden tespit edilerek değiştirilebilir. Yedek parça ve aksesuar temininde de yanınızda olan hizmetlerimiz, makine performanslarının artması ve cihazın ömrünün uzatılması için idealdir.

Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri

Sahip olduğu özelliğe göre değişen fiyatlara sahip olan Vestel bulaşık makineleri, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezidir. Bulaşık kapasitesi, enerji performansı, su tüketimi, program sayısı, renk ve fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza en uygun olan modeli belirleyebilirsiniz. Sunduğumuz Vestel bulaşık makinesi servis ücretleri hakkında bilgi alabilir her türlü onarım için tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servis Hizmetleri

Gelişen teknolojilerden aldığımız destekle ve profesyonel bir anlayışla verdiğimiz hizmetler, günlük hayatın aksamadan devam edebilmesi için büyük bir titizlikle programlanır. Ekiplerimize tek tıkla www.yetkiliabi.com online adresi üzerinden veya 444 60 10 olan Vestel bulaşık makinesi servis numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara