Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Vestel puzzle buzdolapları , Vestel retro buzdolapları, Vestel NFK serileri gibi modeller günümüzde tüketiciler tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca Vestel retro buzdolapları, renkli buzdolabı konusunda pazar lideri pozisyonundadır. 

 

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arızalar kadar teknik servis hizmetleri de başınızı ağrıtabiliyor. Beyaz eşyalarınızda, özellikle buzdolaplarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle www.yetkiliabi.com Vestel servisi olarak, beyaz eşyalarınızın kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz.

www.yetkiliabi.com servislerini online veya 4446010 çağrı hattından aradığınızda bir saatte adresinize geliyoruz. Yerinde arıza tespit ve onarım yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetimizle buzdolabınızın tamiriyle birlikte takibini de yapıyoruz.

Buzdolaplarında Karşılaşılan Genel Sorunlar

1-Buzdolabı su sızdırıyor; su tahliye kanalı tıkanmıştır. Bir fırça veya ince boruyla kanalı açabilirsiniz.

2-Buzdolabı soğutmuyor; Buzdolabının kompresörünü ve fanını kontrol edin. Kanallara giden tozları ve kirleri temizleyin. Buzdolabınızın arkası ve yanlar sıcak değilse, gazı bitmiş olabilir. Bu durumda Vestel buzdolabı servis için www.yetkiliabi.com ile irtibata geçebilirsiniz.

3-Buzdolabı sürekli çalışıyor; Eğer Vestel buzdolabı motoru sürekli çalışıyorsa, kondenser serpatinleri etrafında toz birikmiş olabilir. Buzdolabınızın fişini çekin. Buzdolabın altındaki ızgarayı çıkartın. Elektrikli süpürgeyle veya bezle alanı temizleyin.

 Ayrıca sıcaklığı düşük değere getirdiyseniz de motor sürekli çalışır. İdeal Vestel buzdolabı ayarı 8 derece ve alt değeridir.

4-buzdolabı veya dondurucu yeterince soğuk değil;

 -Sıcaklık ayar kontrollerini orta ayarda bırakın.

 -Buzdolabınızda veya derin dondurucunuzda yeterli hava akışının olduğundan emin olun.

 -Kapı contalarını kontrol edin.

5-Buzdolabı YD hata kodu veriyorsa; dondurucu bölümü yeterince soğuk değil demektir. Yeni aldığınız Vestel buzdolabı ilk çalışmasında soğutucu bölmesi yeterince soğuk olmadığı için bu uyarıyı verir. Elektrikler gidip geldiğinde de bu uyarıyı görebilirsiniz. Fakat bunların dışında YD hata kodu alıyorsanız, buzdolabınızın fişini çekip, 48 saat dinlendirin. Tekrar çalıştırdığınızda 4-5 saat içinde soğutması gerekiyor. Hala soğutma yapmazsa servisle irtibata geçip, hata kodunu iletmelisiniz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı ve bütün beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlarda servis talebi oluşturabilirsiniz. Online olarak www.yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Talebinizi oluşturup, sorununuzu bildirdiğinizde uzman ekibimiz bir saatte adresinizde oluyorlar. Arıza tespitini yapıp, uygulanacak işlem konusunda sizleri bilgilendiriyorlar. Arızalanan parçaların yerine Vestel buzdolabı yedek parça ürünlerini kullanıyoruz. Bizimle birlikte beyaz eşyalarınız bir yıllık parça garantisine kavuşmuş oluyorlar.