En çok tercih edilen markalardan olan Vestel çamaşır makinesinde zaman içinde birtakım arızalar görülebiliyor. Tüm arızalarda www.yetkiliabi.com Vestel servisi olarak hizmet sunan firmamız, periyodik bakım ve arızalarda güvenle başvuracağınız bir adres olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Vestel çamaşır makinesi periyodik bakım ve tamiri için 444.60.10 çağrı merkezimizi arayabilir, en kaliteli ve en güvenilir servis hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları

Vestel çamaşır makinesi arızaları denildiğinde en sık rastlanan arızalardan başlayarak konuyu detaylandıralım.

1 Çamaşır Makinesi Çalışmıyor

Vestel çamaşır makinesinin çalışmaması sorununda ilk akla gelen cihaza elektrik gelip gelmediğidir. Makinenin fişi prize tam oturmadıysa, bulunulan ortamın sigortası attıysa veya elektrik olmasına rağmen prize elektrik gelmiyorsa çamaşır makinesi çalışmayacaktır. İlk etapta bir elektrik teknisyeninden yardım alabilir, sorun çözülmez ise Vestel çamaşır makinesi teknik servis hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2 Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Çamaşırların yıkama sonrası yeterince sıkılmaması ve ıslak kalması son derece can sıkıcı bir durumdur. Vestel çamaşır makinesi arızaları içinde en çok görülen arızalardan biridir. İlk etapta filtreler kontrol edilmeli, tıkalı ise temizlenmelidir. Tahliye pompasının tıkalı veya arızalı olması, hatalı basınç şalteri, kayışın kırılması veya düşmesi ve kart arızası diğer nedenler arasındadır. Vestel çamaşır makinesi bakımı ve arızası için 444 60 10 çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

3 Çamaşır Makinesi Kötü Koku Yapıyor

Çamaşırların tertemiz ve mis gibi olması beklenirken makineden kötü koku gelmesi büyük sorundur. Conta ve deterjan bölmesi düzenli olarak temizlenmeli, makine kullanılmadığı zamanlarda kapağı açık bırakılmalıdır. Bakım ve onarım için bir yetkiliabi.com servisinden destek alınmalıdır.

4 Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Musluk veya süzgeçte sorun olabilir. Musluk açık olmayabilir. Solenoid valf arızası, tıkalı hava tuzağı, hatalı basınç şalteri ve elektronik kart problemi belli başlı sebeplerdendir.

Vestel Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Vestel çamaşır makinesine sahip ve birtakım sorunlar yaşıyorsanız, alanında uzman bir servis ekibi ile çalışan firmamız www.yetkiliabi.com web sayfamız ve 444 60 10 çağrı merkezimizle hizmetinizdedir. Her çeşit elektrik ve elektronik arızadan diğer arızalara tüm tamir, bakım ve onarım hizmetleri en hesaplı fiyatlarla firmamız tarafından verilmektedir.