Uzun yıllardır sürdürdüğümüz vestel servisi hizmetleri, konusunda uzman ekipler tarafından verilir. Arıza kaydı açılan cihazların kontrolü aynı gün içinde yapılarak sorunun giderilmesi ve tekrarlamaması sağlanır. Gelişen teknolojiler konusunda periyodik eğitimlere tabi tutulan ekiplerimiz vestel derin dondurucu arızaları ve çözümleri konusunda tam donanımlıdır. Yetkiliabi.com bünyesinde bulunan yetkin ve etkin servislerimiz ile "Vestel Hep Yanınızda" sloganıyla sürdürülen hizmetler günlük yaşam konforunun artması için özenle verilir.

Derin Dondurucularda Sık Karşılaşılan Arıza Tipleri

Yaz ve kış aylarında mevsim gözetmeksizin taze meyve ve sebze tüketmek isteyenler için vazgeçilmez beyaz eşyalar arasında yer alan derin dondurucular farklı nedenlerle arıza verebilir. Genellikle kullanıcı kaynaklı sorunların bir kısmı periyodik bakımlarla kontrol altına alınabilir. Cihazın veriminin düşmesi halinde vestel derin dondurucu arıza lambası yanmadan önce yetkili teknik servise haber vermek maliyeti yüksek sorunlar karşısında erken tedbir alınmasını sağlar. En sık karşılaşılan derin dondurucu arızaları arasında;

 * Yeterli soğutmanın olmaması

 * Dolap içi koku sorunu

 * Su sızdırma

 * Karlanma sayılabilir.

Elektronik cihazların en önemli özelliği bir sorun halinde vestel derin dondurucu arıza kodları ile kullanıcının uyarılmasıdır. Bir nevi erken uyarı sistemi gibi düşünülmesi gereken özellikler sayesinde yaşanan sorun kısa süre içerisinde giderilebilir. Ekiplerimiz hizmet sırasında parça değişikliği yaparsa ilave 1 yıl ek garanti süresi verilir.

Derin dondurucularda bulunan; sarı, kırmızı ve yeşil ışığın anlamları farklıdır. Yanan vestel derin dondurucu arıza ışığı sorunun kaynağı hakkında ön bilgi verir. Arıza kaydı açılırken bu bilginin verilmesi sürecin daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Vestel derin dondurucu modelleri yatay ve dikey tiptedir. Satın almak istediğiniz cihazı seçmeden önce; enerji sınıfı, renk, soğutma tipi, bölme sayısı, hacim ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Evin ruhuna uygun renkli modellerin yanı sıra kullanım alanına uygun model seçimi yapılarak her an taze ürüne ulaşım imkanı kolaylaştırılabilir.

Vestel Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Farklı marka ve model beyaz eşyalarınızın servis ihtiyacında tek tıkla ulaşabileceğiniz yetkiliabi.com hizmetleri, kalite ve güvene odaklıdır. 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ekiplerimizi arayabilir ve yaşadığınız sorunla ilgili arıza kaydı oluşturabilirsiniz.