Beyaz eşya, kombi ve klimaların montajından onarım veya bakımına kadar her alanda sunduğumuz Vestel servisi hizmetleri, müşteri memnuniyeti odaklı verilir. Alanında deneyim sahibi teknikerlerimiz, çözüme odaklı çalışmalarıyla yaşanan sorunun en kısa sürede giderilmesini ve yeniden yaşanmamasını hedefler.

Derin Dondurucularda Yaşanan Arızalar ve Çözüm Önerileri

Kullanıcı kaynaklı veya teknik sebeplere bağlı olarak yaşanan arızalarda Vestel derin dondurucu servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekiplerimizin en sık karşılaştığı derin dondurucu arızları arasında;

 * Verimsiz soğutma

 * Karlanma ve

 * Cihazın çalıştırılamaması sayılabilir.

Cihazın çalışmaması halinde teknik servise haber vermeden bağlantıların kontrolü yapılmalıdır. Fiş kontrolünün ardından sonuç alınamaması halinde zaman kaybetmeden yetkiliabi.com adresine girilerek arıza kaydı yapılabilir.

Yaşanan Vestel derin dondurucu soğutmuyor arıza kayıtlarında mobil ekiplerin en geç 1 saat içinde talebinizi karşılayarak sonrasında hızlıca adresinize ulaşması sağlanır. Yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen arızalarda, ekiplerimizin alacakları parça değişim kararlarında ilave 1 yıl garanti süresi verilir.

İkaz lambası yanan derin dondurucularda; yeşil, kırmızı veya sarı ışığın neden yandığı tespit edilmelidir. Vestel derin dondurucu sarı ışık neden yanar? Yeni kurulmuş bir cihazın aşırı yüklenmesi halinde soğutma performansı yetersiz kalabilir.

Derin dondurucu sesli çalışıyor; çevresel etkiler veya tesisatta yaşanan sorunlar Vestel derin dondurucu ses yapıyor arıza kaydının açılmasına neden olabilir. Doğru yerleşim ve ayak ayarı yapılarak sorunun kısa sürede çözüme kavuşması sağlanabilir.

Derin dondurucu terleme yapıyor; cihazın yerleştirildiği ortamın aşırı sıcak olması halinde terleme kaçınılmazdır. Mevsim değişiklikleri öncesinde yapılacak periyodik bakımlarda Vestel derin dondurucu su akıtıyor ve benzer sorunlar ele alınarak gerekli tedbirler konusunda uzman ekipler tarafından alınır.

Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Son yıllarda bilinçli tüketicilerin sağlıklı beslenmek için aldıkları önlemler arasında derin dondurucu sahibi olmak ilk sırada yer alır. Yılın 365 günü taze ve doğal ürün hazırlığında büyük pay sahibi olan dondurucular ev hanımlarının da en büyük yardımcısıdır.

Vestel Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Alanında uzman personellerle verdiğimiz Vestel servis hizmet talebi için yetkiliabi.com adresini ziyaret edebilir veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz. Taleplerin aynı gün içerisinde çözüme kavuşması için çalışan mobil ekiplerimiz, sektörde güvenilir ve kaliteli hizmetin temsilcisidir.