Vestel nova klimalar, Vestel inverter klimalar , Vestel vegaplus klimalar, Vestel flora klimalar gibi birçok seçeneği bulunan markanın ürünlerine satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Teknolojik donanımlara sahip beyaz eşyaların teknik servis hizmetleri büyük önem arz eder. Özellikle klima arızalarınızda ve bakımlarınızda sorunsuz servis hizmeti beklenir. Teknik servis konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip yetkiliabi.com servislerini aradığınızda hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz.

Her türlü klimanız için Vestel servisi olarak yerinde arıza tespit ve onarım hizmetiyle sizlere bir telefon kadar yakınız. Online olarak ya da 4446010 çağrı merkezimizi arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Klimalarda Görülen Genel Aksaklıklar

Klimalar da beyaz eşya grubuna girmektedir. Klimalarda farklı markalar ve modeller olsa da genellikle çalışma prensipleri aynıdır. Bu nedenle klimanız; ister Vestel klima ister başka marka olsun, arıza ve bakımlarında kesin çözüm istiyorsanız, servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Klimalarda karşınıza çıkacak aksaklıkları örnekleyecek olursak;

1-Klima hiç çalışmıyor.

-Sigortayı kontrol edin.

-İç ünitenin çalışma göstergesinin yanıp yanmadığını kontrol edin. Yanıyorsa kumandadan kapatabilirsiniz.

-Eğer “timer” göstergesi yanıyorsa, kumandadan iptal edebilirsiniz.

2-Klima ısıtmıyor/soğutmuyor.

- Doğru modu seçtiğinizden emin olun.

- Odanız aşırı sıcak/soğuk olabilir.

- Hava filtreniz tıkanmış olabilir.

3- Klima çalışırken odada koku oluyor.

- Odanızı havalandırın.

- Klimanız kirli olabilir. Klimanızın yıllık bakımını yaptırmamış olabilirsiniz. Bu durumda vestel servisini aramalısınız.

4-Vestel Klima hata kodları;

E1; Display ve kart arası bağlantı hatası

E2; İç ünite oda sensoru hatası

E5; gaz kaçağı

E6; voltaj düşük/yüksek

Klimanızda hata kodları gördüğünüz zaman İstanbul teknik servisimizi arayıp, hata kodunuzu söyleyebilirsiniz. İstanbul dışında Düzce ve Bursa illerinde de yetkiliabi servislerimiz de bulunuyor. Online veya çağrı merkezimizi aradığınızda uzman servis ekibimiz bir saatte talebinizi üstlenmiş ve size hizmete hazır olacaktır.

Vestel Klima Servisi

Vestel marka klimalarınız dışında bütün klima markalarının da bakım ve onarım hizmetlerini de yerine getiriyoruz. İster İzmir isterseniz Ankara illerinde yaşayın bir telefon açmanız ya da online olarak www.yetkiliabi.com sitesine girmeniz yeterlidir. Bu illerimiz dışında Denizli ilimizde yaşıyorsanız da bir telefonla ya da bi tıkla hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Online veya çağrı hattından talep oluşturduğunuzda uzman ve deneyimli ekibimiz sorununuzu yerinde tespit edip, profesyonel çözüm üretiyor. Onarımlarla birlikte periyodik bakımlarla klimanızın verimli ve yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz. Parça değişimlerinizde orijinal parçalar kullanarak, bir yıllık parça garantisine sahip oluyorsunuz.