Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunuyor. 

Arçelik ve Beko marka beyaz eşyalar Türkiye pazarında en çok tercih edilen marka olmasının yanı sıra, geniş servis ağı ve ürün çeşitliliği ile uzun senelerdir lider konumda kalmayı başarıyor. Tüketicilerin tercihlerine çok çeşitli ürün gamı ile yanıt veriyor ve profesyonel ürünlerden evde kullanılan beyaz eşyalara kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyacı karşılıyor.

Yetkiliabi.com 20 yıllık sektör tecrübesi ve profesyonel servis ağı ile Arçelik bulaşık makinesi servis hizmetini, garantili yedek parça değişimi yanısıra, ürün kullanımı sırasında karşınıza çıkan her türlü arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı da yetkin servisleri ile hızlı bir şekilde karşılıyor. Yetkiliabi.com web sayfası üzerinden Arçelik bulaşık makineniz için servis taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden de yaşadığınız şehir için diğer tüm beyaz eşya marka ve modelleri için destek alabileceğiniz gibi Arçelik bulaşık makinesi için de teknik servis hizmeti alabilir ve her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

7/24 Hemen Ara