Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Bosch bulaşık makineleri üstün teknoloji yatırımları ile tüketicilerin her ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Machine care fonksyonu makinenizi kireç ve yap kalıntılarından arındırır ve ömrünü uzatır. Alt sepette oluşturulan yüksek püskürtme basıncı ve sıcaklık alanı sayesinde çok kirli tencere ve tavalar bile tertemiz olurken aynı anda üst sepette hassas bardakları yıkayabilirsiniz. Bosch bulaşık makinelerinde bulunan variospeed teknolojisi ile yarı yarıya kısalan program süresinde mükemmel yıkama ve kurutma performansı alabilirsiniz. 10 yıl paslanmaz çelik taban ve iç hazne imkanı sunan Siemens bulaşık makineleri sektörde en iyi tercihler arasında sayılabilir. Zaman erteleme fonskyonları sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Ürününüzü günün herhangi bir saatinde rahatça kullanabilmenizi sağlar. Bosch otomatik programları, kirlilik seviyesine ve yüküne ayak uyduracak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Activewater teknolojisi ile verimlilik arttırılarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu yıkama sağlar. Bosch 4 programlı bulaşık makineleri en çok tercih edilen bosch bulaşık makinesi modellerindedir. Bosch bulaşık makinesi 3 sepetli modelleri de tercih edilen ürünler arasındadır. Bosch gri bulaşık makineleri seçeneği ile de evlere uygun tasarımları kullanarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bosch tezgah üstü bulaşık makineleri de kapladığı yer açısından oldukça kullanışlı cihazlardır. Bosch dijital bulaşık makineleri hem enerji tasarrufu sağlarken hem de kullanım kolaylığı yaratmaktadır. Inox bulaşık makine modellerinde Bosch öncü marka olma özelliğini taşımaktadır, siyah bosch bulaşık makinesi de aynı şekilde tercih edilmektedir. 

 Bosch Türkiye genelindeki geniş servis ağı sayesinde tüketicilerinin problemlerini çözmektedir.Yetkiliabi.com bosch bulaşık makinesi teknik servis hizmetleri ile kullanıcılara her zaman teknik servis desteği vermektedir. 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden her zaman bosch bulaşık makineleri için talep oluşturabilir, sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Uzman kadrosu ile 1 yıl parça garantisi veren yetkiliabi.com tamamen orijinal bosch yedek parçaları ile tüketicilere hizmet vermektedir.  

7/24 Hemen Ara