Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arıza sorunlarınıza kesin ve güvenli çözümler getiriyoruz. 20 yılı aşkın tecrübesi ile yetkiliabi.com servisleri hızlı, güvenilir ve kaliteli teknik hizmet veriyor. Her marka çamaşır makinelerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerinizi Bosch servisi olarak gerçekleştiriyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Sıklıkla Görülen Aksaklıklar

Çamaşır makineleri farklı markalardan oluşsa da çalışma prensipleri genellikle aynıdır. Fakat sizin için önemli olan, olası makine arızalarınızda, hızlı arıza tespiti ve yerinde onarım hizmeti verecek profesyonel teknik servis hizmetidir. Bütün markalarda profesyonel tecrübeye sahip yetkiliabi.com servisleri Bosch çamaşır makinesi teknik servis hizmeti de veriyor.

Sıklıkla karşılaşılan çamaşır makinesi arızaları şunlardır;

1-Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyorsa; zeminin, sert ve düz olduğundan, ayakların ayaklarının ayarlarının düzgün yapıldığından, makineye fazla çamaşır yüklemediğinizden emin olunuz.

2-Sıkma esnasında titreşim varsa; makinenizin ayak ayarlarını kontrol edin, zeminin düz ve sert olduğundan emin olun. Makinenizin nakliye emniyet vidalarını çıkarınız.

3-Çamaşır makinesi su boşaltmıyorsa; tahliye pompasının temizliğini kontrol edin. Tahliye pompasının ezilmiş veya bükülmüş olup olmadığından emin olun.

4-Çamaşır makinesi sıkma esnasında gürültülü çalışıyorsa; makine denge ayarlarının düzgün yapıldığından ve dengesiz yükleme yapmadığınızdan emin olunuz.

Çamaşır Makineleri Arıza Kodları

Çamaşır makinenizin markası ne olursa olsun, sisteme aşırı yük bindiğinde veya olası aksaklıklarda uyarı kodları veriyorlar. Bunları bilmeniz ve ona göre davranmanız makinenizin verimli çalışması ve uzun ömürlü olması açısından faydalıdır.

1-Çamaşır makinesi F05 kod uyarısı veriyorsa; tahliye pompasının temiz olup olmadığından, ezilmiş veya bükülmüş olmadığından emin olunuz. Kontrol ettikten sonra makinenizi resetleyebilirsiniz.

2-Çamaşır makinesi H2O kod uyarısı veriyorsa; makinenizin su musluğunu, su hortumu ve su ventili filtresini kontrol ediniz. Uyarı devam ediyorsa başka bir musluğa bağlayarak deneyiniz.

3- Çamaşır makinesi F06 kod uyarısı veriyorsa; makinenizin kapağını hızlı açıp kapamayı ve resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Makinenizi Uzman Ellere Bırakın

Çamaşır makineleri teknik servisi başta olmak üzere her türlü beyaz eşya arıza, bakım ve kurulum hizmetleri için Bosch çamaşır makinesi servis hizmetimiz emrinizdedir. Günü kurtaran anlık çözümler yerine, kaliteli ve güvenli kesin çözümler istiyorsanız yetkiliabi.com üzerinden online olarak servis talebi oluşturabilirsiniz. 4446010 çağrı merkezi üzerinden de arayarak, servis talebi oluşturabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimizde talep oluşturduğunuzda bir saat gibi kısa bir zaman diliminde, yerinde hizmet anlayışımızla arıza tespiti ve onarımı için çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Bozulan parçalar için Bosch çamaşır makinesi yedek parça kullanıyoruz. Kullandığımız her parça için bir yıl garanti veriyoruz.

7/24 Hemen Ara