Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Hassas cihazlar olan klimalar için profesyonel servis hizmeti sağlamak en önemli unsurdur. Belirli aralıklarla klimalar arıza yaşayabilir; zaman içerisinde çok fazla kir toplayabilir. Bunun önüne geçmek adına firma olarak sizlere Bosch klima servisi hizmetini sağlıyoruz.

Farklı modeller dahilinde Bosch klima ürünleri için, her türlü servis desteğini elde edebilirsiniz. Hizmetlerimiz tüm İstanbul semt adresleri için geçerlidir. Dilerseniz İzmir bölgesi adına klimanız konusunda arzu ettiğiniz profesyonel servisi elde edebilirsiniz. Akılcı çözümlerle, son verdiğimiz arıza problemlerinin yanı sıra; periyodik bakım ve montaj ile tamirat hizmetlerini güvenli elde edebilirsiniz.

Profesyonel Bosch Klima Servis Hizmeti

Klimalar yıl içerisinde çok fazla kullanıldığından dolayı, aşırı kirlenme yaşar. İç bölümü farklı toz ve kir ile dolar. Aynı zamanda polen sorunu da yaşatır. En önemlisi kirlenme sonucu klimaların performansı büyük oranda düşer. Periyodik bakım ve düzenli temizlik hizmetiyle, deneyimli kadromuz Bosch klima servisi olarak ne zaman isterseniz hizmet sağlamaktadır.

İstanbul ile düzce ve Türkiye'nin pek çok şehri için destek elde edebilirsiniz. Böylece daha yüksek performans sağlayan klimalarınız; aynı zamanda enerji tasarrufu getirir. Bu da aylık yansıyacak faturanın önemli oranda düşmesine olanak tanır.

Farklı Şehirler İçin Güvenilir Bosch Klima Servisi

Türkiye'nin farklı şehirlerinde olduğu gibi Bursa’da da  yerinde teknik servis hizmetini elde edebilirsiniz. Bu hizmet ayrıca Denizli ve çevresini de kapsamaktadır. Teknolojik cihazlarımız ve özel malzemelerimiz, uzman teknisyenlerimiz bünyesinde akılcı çözümlerle kullanılır.

Böylece klima içerisinde meydana gelen toz ve kirlenmenin yanı sıra; her türlü mekanik problem için en iyi tamirat hizmetini sağlamaktayız. Garantili işçilik üzerinden gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, fan sıkışması ve benzeri gibi pek çok arıza için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yetkiliabi.com web sitemiz üzerinden bağlantı kurmaktır.

Yüksek Performans Klimalar ile Yaşam Standardınızı Yükseltin

Yaz ve kış klimalar yaşam standardını her daim yükseltir. Ancak bunun için klimalar mutlaka sürekli temiz kalmalı ve herhangi bir mekanik arızası bulunmamalıdır. Tüm bu sorunların oluşmaması adına periyodik servis hizmetini, Ankara ve İstanbul ile farklı şehirler için elde edebilirsiniz. Uzman kadromuz ve tam donanımlı teknolojik malzemelerimizle beyaz eşya servisini de sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi ve destek almak için 4446010 çağrı numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara