İklimlendirme denilince ilk akla gelen Japon devi Daikin, üstün teknoloji ürünü klima modelleri ile adından söz ettiriyor. Ev tipi klima çeşitlerinden spot, duvar, pencere tipi ve daha birçok modeli ile her ihtiyaca cevap veriyor. 24 btu klima klima modelinden 900 btu, 12'lik inverter ve 12000 btu klima modelleri ile sektörün nabzını tutuyor.

Daikin klima servisi olarak aradığınız tüm servis adreslerine ulaşacağınız yetkiliabi.com, orijinal yedek parça ve aksesuar hizmetinden garantili tamir bakım hizmetine kadar her çeşit hizmeti alacağınız teknik servis adresidir.

Daikin Klima Arızaları

Yaz kış güvenle kullanılan Daikin salon tipi klima ve diğer klima modellerinde dönem-dönem görülen arızalar teknik servis ekibi tarafından kısa sürede gideriliyor. Bazı arızalara servis çağırmadan müdahale edilebiliyorken, birçok arızada teknik servis desteği almak cihazın ömrünü uzatıyor. 12000, 24000 btu klima, spot klima veya duvar tipi klimanız var ve son günlerde performansından memnun değilseniz mutlaka bit Daikin teknik servisinden destek almalısınız. En sık görülen Daikin klima arızaları ise şöyledir:

Klima Çalışmıyor

Klimanız çalıştırma düğmesine basmanıza rağmen çalışmıyorsa ilk akla gelen enerji gelip gelmediğine bakmaktır. Bunun için sigortaya ve klima fişinin prize tam olarak oturup oturmadığını kontrol edin. Görünürde hiçbir sorun olmamasına rağmen klimanız çalışmıyorsa hemen bir Daikin servisi ile irtibata geçin. Daikin servis numarası 4446010 olup günün her saati bu numaradan en yakın Daikin servisine ulaşabilirsiniz.

Klima Çalışıyor Fakat Soğutmuyor

Klimanız çalışıyor fakat yeterince soğutmuyorsa filtrelerin temizlenme vakti gelmiş demektir. En son çıkan klima modelleri arasında en çok tercih edilen marka olan Daikin, son teknoloji klima modelleri ile konforlu bir yaz geçirmenizi sağlıyor. Filtre temizliği için Daikin servisi çağırarak profesyonel bir klima temizliği yaptırabilirsiniz.

Klima Sesli Çalışıyor

Klimanız çalışırken gürültü çıkarıyor, hava üfleme sesi çok geliyorsa filtreler tıkanmıştır. Filtreler aşırı kirlendiğinde klimanız sesli çalışmaya başlar.

Klimanın Zaman Ayarı Çalışmıyor

Fişin takılı olup olmadığını, elektrik kesintisinin olup olmadığını kontrol edin. Sigorta atmış veya kumandanın pili bitmiş olabilir.

Klima Uzaktan Kumandası Çalışmıyor

Klimanın fişi takılı olmayabilir veya sigorta atmış olabilir. Klimanızın pili bitmiş olabilir. Lock düğmesi basılı olabilir.

Tüm kontrollere rağmen halen klimanız çalışmıyor veya performans düşüklüğü yaşanıyorsa, en yakın Daikin teknik servisi ile irtibata geçin.

Bağlantılar

7/24 Hemen Ara