Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda, özellikle klimalarınızda yaşadığınız sorunlarınıza akılcı ve kaliteli çözümlerle teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Yirmi yılın verdiği deneyimle Daikin klimalar başta olmak üzere her türlü klimanızın onarım, bakım ve montaj işlemlerini ekonomik ve garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Yetkiliabi.com sitesinden online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Klimalarda Görülen Genel Arızalar

Klimalar hangi marka veya model olursa olsun, çalışma prensipleri benzerlik gösteriyor. Klimanız ister oda tipi isterse Daikin salon tipi klima olsun alanında uzman ekibimiz, sorununuzu kısa sürede çözmektedir. Bir teknik servisten beklediğiniz, hızlı, garantili, ekonomik ve akılcı çözümleri ekibimizde bulabilirsiniz. Servis hizmetlerimizde genellikle karşılaştığımız klima arızaları şunlardır;

1-Klima iyi ısıtmıyor veya soğutmuyor; Çalışma modunu doğru bir şekilde ayarladığınızdan, hava miktarı ve yönünün uygun kontrol edildiğinden emin olunuz. Filtrelerin temiz olduğunu ve fanın çalıştığını kontrol ediniz.

2-Klima çalışmıyor, çalışma lambası kapalı durumda; Sigortayı, elektrikleri, kumanda pillerini, klima zamanlayıcısını kontrol edin.

3- Klima çalışmıyor, çalışma lambası yanıp sönüyor; Sigortayı kapatın ve klimanın fişini prizden çekin. Bir dakika bekledikten sonra sigortayı açıp, klimayı çalıştırın. Eğer klima çalışmazsa, sigortayı kapatıp, yetkili servisle iletişime geçiniz.

Daikin Klimaları

1950’li yıllarda Japonya’da üretimi başlatılan Daikin günümüzde Dünya’nın en çok tercih edilen klima markasıdır. 1978’de Türk pazarına giriş yapan Daikin, 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme pazarının en iddialı oyuncusu olmuştur.

Ar-Ge çalışmalarıyla a sınıfı klima ve az elektrik harcayan klima modelleriyle tüketicilerin tercihi oluyorlar. Bunun yanında oda, pencere ve ev tipi klima model çeşitleriyle her ihtiyaca cevap veriyorlar. 9000, 12000 ve 24000 btu klima çeşitleriyle de istenilen alanlarda verimli çalışıyorlar.

Shira, Emura ve Ururu en son çıkan klima modelleri olarak göze çarpıyorlar. A+++ klima inverter özellikleriyle büyük enerji tasarrufu sağlıyorlar.

Daikin Klima Servisi

Daikin veya diğer marka klimalarınız için online olarak veya 444 60 10 çağrı hattımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz. Bir saat içinde ekibimiz adresinizde olacaktır. Klimanız ister pencere tipi klima isterse duvar tipi olsun, uzman ekibimiz en kısa sürede sorunu tespit edip, size çözümü sunacaktır. En kısa sürede size garantili, sorunsuz ve çalışıyor şekilde teslim edecektir. Onarım ve montajdan sonra periyodik bakım için sürekli ürünün takibini yapıyoruz.

7/24 Hemen Ara