Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Kombi veya klima gibi demirdöküm ürünleri için hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Yetkiliabi.com teknik servisimizi arayabilirsiniz. Çeyrek yüzyılın bilgi birikimi ve tecrübesiyle demirdöküm yetkili servis olarak kombi veya klimalarınızın onarım, bakım ve montaj hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti felsefemizle sadece Demirdöküm değil, her marka ve modelde beyaz eşyalarınızın teknik servis hizmetini veriyoruz.

Klima ve Kombilerde Görülen Genel Arızalar

Bir teknik servisten beklentiniz, olası sorunlarınızda hızlı ve kaliteli hizmet almaktır. Yetersiz hizmet ve kısa süreli çözüm almak istemiyorsanız demirdöküm servis hizmetiyle birlikte bütün markalara da hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Ekibimiz, her türlü sorunlarınız için güler yüzlü ve yardımsever yaklaşımda bulunuyor.

Servisimizi aramadan önce, ilk montajda ekibimizin direktiflerine ve kullanım kılavuzu talimatlarına uymanız önemlidir. Ürünlerinizin uzun ömürlü olmaları ve yüksek verimlilikte çalışmaları, kullanım talimatlarına uymanıza ve periyodik bakım yaptırmanıza bağlıdır. Bununla birlikte genel olarak karşılaştığımız sorunlar şunlardır;

1-E1, E2, E3,E4 klima hata kodları; Sensör hatalarının olduğunu gösterir. Bu hata kodlarından birini gördüğünüzde demirdöküm servis numarası olan 444 60 10 çağrı hattımızı arayınız.

2-P4 klima hata kodu; İç ünite evaporator sıcaklığının çok yüksek/düşük olduğunu gösterir. Öncelikle filtreyi temizleyin. Sorun devam ederse servisinizi arayınız.

3-F0 kombi hata kodu; Suyun olmadığı veya su basıncının düşük olduğunu gösterir. Bar 1-2 seviyeye gelene kadar kombiye su basmalısınız.

4-F1, F2, F3, F4 kombi hata kodları; Kombinin çalışma sisteminde arıza olduğunu gösterir. Bu hata kodlarından birini gördüğünüzde servisinizle iletişime geçiniz.

Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi

Ar-Ge çalışmalarıyla kendini geliştiren Demirdöküm, yoğuşmalı kombi ve inverter klima modelleriyle yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi sağlıyor. Sürekli kendini geliştiren ve teknolojiyi takip eden kadromuz demirdöküm klima ve demirdöküm kombi modelleri hizmetini başarıyla veriyor. Servis taleplerinizi online veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan verebilirsiniz. Profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz bir saatte adresinizde olacaktır. Hızlı ve kaliteli hizmetle birlikte 1 yıl parça garantisi alma avantajı sunuyoruz. Demirdöküm yetkili servis olarak bütün kombi markaları için de servis talebi oluşturabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara