Güvenli ve hızlı kombi servis hizmetleriyle fark yaratan ekiplerimiz, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına odaklanır. Tüm cihazlarla ilgili olarak servis hizmeti almak için 4446010 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya yetkiliabi.com online hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Teknolojiden güç alarak tasarlanan Demirdöküm kombi son modeli kullanıldığı mekana değer katar.

Kombi Modellerinde Sık Karşılaşılan Arızalar Nelerdir?

Can ve mal güvenliğinin yanı sıra enerji tasarrufu sağlamak için de İstanbul kombi tamircisi hizmetlerinden faydalanmak gerekir. Demirdöküm kombi modellerinde oluşabilecek arızaları önceden tespit ederek maliyet avantajı sağlayan periyodik bakım hizmetlerimiz, ülke geneline yayılmıştır. Demirdöküm yetkili servis ekiplerimizin en sık karşılaştıkları arızalar şu şekilde sıralanabilir.

1- Kombiden sıcak su gelmiyor

Bu durumda akla gelen ilk sorun kombinin sıcak su sensöründe arıza yaşanıyor olmasıdır. Su akış anahtarı ya da tribünü bozulmuş olabilir. Konusunda uzman teknik ekiplerden oluşan Demirdöküm kombi servisi hizmetlerimiz yaşanan sorunun en hızlı şekilde giderilmesi için adreste verilir.

2- Kombi sesli çalışıyor

Fan veya rulmanda yaşanan arızalar cihazın sesli çalışmasına neden olabilir. Çağrı merkezimiz veya online hizmetlerimiz üzerinden demirdöküm servis talebinde bulunabilirsiniz. Sesli çalışan cihazlar için en ideal çözüm uygun bir alana kombi dolabı yaptırmak olabilir. Demirdöküm kombi modelleri yüksek sesle çalışıyorsa ilk olarak şarteli kapatmak ve kullanımı durdurmak gerekir.

3- Kombi çalışmıyor

İstanbul'da Demirdöküm Ataköy servis veya Ankara'da Gölbaşı Demirdöküm servis hizmeti almadan önce kullanıcı kontrollerinin yapılması tavsiye edilir. Kaliteli ve güler yüzlü servis desteği veren ekiplerimizden Kayseri kombi fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Modelleri ve Servis Hizmetleri

Gelişen teknolojilerden destek alarak müşteri beklentilerine uygun olarak hazırlanan tam yoğuşmalı kombi modelleri; yüksek verimle çalışarak ısı konforu ve yakıt tasarrufu sağlar. Her ihtiyaç ve bütçeye uygun model ve kombi fiyatları ile tüketici tercihleri üzerinde etkili olan elektrikli kombi modelleri, kolay ve güvenli kullanım özelliklerine sahiptir. Yaşanan her türlü arıza, bakım ya da montaj talebinde Demirdöküm Bakırköy servis kaydı açtırarak mevcut ihtiyacınızı yerinde giderebilirsiniz. Kullanıcı dostu kontrol paneline sahip olan termodinamik kombi çeşitleri, sıcaklığın teknolojiyle buluşmasını sağlar.