Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinizde hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız servisimizi rahatlıkla arayabilirsiniz. 20 yılın bilgi birikimi ve deneyimiyle franke teknik servis olarak hizmetinizdeyiz. Franke marka bulaşık makinenizle birlikte bütün beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montajını gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorun veya bilgi alışverişiniz için online olarak yetkiliabi.com veya franke servis numarası 4446010 çağrı hattımızdan bizimle ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Görülen Genel Arızalar

Bulaşık makinelerinizin uzun ömürlü olmalarını ve verimli çalışmalarını istiyorsanız bulaşık makinesi teknik servis ekibimizin direktiflerine ve kullanma kılavuzu talimatlarına uymanız önemlidir. Herhangi bir sorun oluştuğunda kullanma kılavuzunda yer alan hata kodlarını dikkatli okuyup, gerekli önlemleri alınız. Sizin yapamayacağınız durumlar için franke teknik servisinizi arayıp, hata kodunu söyleyerek servis talebi oluşturunuz.

1-Bulaşık makinesi kapak sorunu; bulaşık makinesi yere dengeli oturtulmadığı zaman ya kapakta düşme olur ya da kapakta takılmalar olur. Bunun önüne geçmek için makinenin denge ayaklarını çok iyi ayarlamalısınız.

2-Bulaşık makinesi su problemleri; makinenin çevresinde su birikintisi varsa, musluk bölgesinden su sızdırıyor demektir. Conta ve musluk bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Makinenin kapağından su sızıyorsa, makine dengede değil demektir. Bu durumda ayakları ayarlayıp, dengeyi sağlamalısınız.

3-Bulaşık makinesi ısınma problemi; bulaşıklar makineden ıslak olarak çıkıyorsa, ısıtmada problem var demektir. Makinenin rezistansı arızalanmış olabilir. Bu durumda yetkili servisinizi arayınız.

Franke Bulaşık Makinesi

Franke, 1911’de Herman Franke tarafından İsviçre’de kurulmuştur. İlk üretimini metal levha üzerine yapmıştır. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyüyüp, el değiştirmiştir. Günümüzde faaliyet alanları içerisinde; evye, armatür, ankastre ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, mikrodalga fırın, buharlı pişirici, ankastre ve solo buzdolapları, çamaşır makinesi, kahve makinesi, çelik tezgâhlar, çelik banyo malzemeleri bulunuyor.

Türkiye pazarında ankastre bulaşık makinesi modelleriyle söz sahibi olan marka, A++ ve A+++ a sınıfı bulaşık makinesi tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Yeni piyasaya sürülen FDW 614 D10P A+++ franke bulaşık makinesi modeli, Aquastop özelliğiyle su ve enerji tasarrufu sağlayıp, yüksek verimlilik sunuyor.

Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizle ilgili herhangi bir sorun veya şikayet yaşadığınızda online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz bir saatte belirttiğiniz adreste olacaktır. Hızlı şekilde sorunu tespit edip, akılcı ve kalıcı çözüm sunacaktır. Siz de kaliteli hizmetle birlikte 1 yıllık parça garantisi alma şansına sahip oluyorsunuz.

 

7/24 Hemen Ara