Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Hotpoint Ariston bulaşık makineleri uygun fiyatları ile Türkiye’de oldukça rağbet gören markaların başında gelmektedir. Ariston bulaşık makineleri enerji tasarruflu olmalarının yanında sessiz çalışan özellikleri ile de tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. Hotpoint Ariston bulaşık makineleri segmentinde bir çok ürün çeşitliliği ile her bütçeye uygun beyaz eşyalar sunmaktadır. 2019 yılında aldıkları karar ile Türkiye’den çıkma kararı alan marka bugüne kadar satılmış ürünler ile ilgili teknik servis desteğini henüz çekmiş değil. Alanında uzman teknik servisler ile mevcut beyaz eşyalarına hizmet veren Hotpoint Ariston tüketicilerini mağdur etmemektedir.

Yetkiliabi.com Hotpoint Ariston teknik servis hizmetlerini Türkiye’nin birçok noktasında sağlamaktadır. Yedek parça konusunda geniş stok seçenekleri ile hızlı çözümler üretmektedir. 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden Hotpoint Ariston bulaşık makinesi servis hizmeti alabilir şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hotpoint Ariston bulaşık makinelerinde yaşayacağız sorunlar için hangi şehirde olduğunuzun bir önemi yoktur, yetkiliabi.com Türkiye’de ki geniş servis ağı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Tüm beyaz eşya modellerinde olduğu gibi Hotpoint Ariston markalı bulaşık makinelerinde de orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Yetkiliabi.com yedek parça değişimlerinde 1 yıl ek garanti süresi ile kaliteli hizmetin öncüsü olmuştur.

7/24 Hemen Ara