yetkiliabi.com, kombi servis hizmetleriyle; tüm marka kombilerinizin bakımını ve onarımını yüksek kalitede sağlamaktadır. Bosch kombi modelleri ve Demirdöküm kombi modelleri dahil pek çok kombi markaları ve kombi modellerine hizmet vermekteyiz.

Kombi Çeşitleri ve Özellikleri

Kombiler; kombi özellikleri ve baca tiplerine göre; bacalı kombi ve hermetik kombi olarak ayrılır. Yanma tiplerine göre; konvansiyonel(klasik) ve tam yoğuşmalı kombi türleri bulunur. Ayrıca, eşanjör türlerine göre kombiler; tek eşanjörlü ve çift eşanjörlü kombiler olarak ayrılmaktadır.

Elektrikli kombi çeşitleri de bulunmaktadır. En tasarruflu kombi olmasalar da, atık gaz sistemi sorununun olmaması yönünden; sağlıklı bir kullanım sağlar. Gazlı modeller ise, yakıt yönünden; daha tasarruflu kombi türleridir. yetkiliabi.com olarak, tüm kombi türlerine özel hizmet vermekteyiz.

Kombi Sorunları

Kombilerde, bazen sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

Kombi Çalışmıyorsa;

 - Cihazın fişinin prize takılı olduğuna emin olmalısınız.

 - Fiş prize takılıysa, sigortanın ve kombiye gaz veren vananın açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

 - Bazen kombiler, su basıncının düşük ya da yüksek olması nedeniyle de; kendilerini kapatabilmektedir.

Kombi Çalışıyor Ama Isıtmıyorsa;

 - Öncelikle termostat ayarının, yeterli olup olmadığına bakmalısınız.

 - Radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız.

 - Radyatör kirliliğine bağlı olarak, kombi peteği ve boru hattının temizlenmesi gerekebilmektedir.

Kombiden Su Akıyorsa;

 - Öncelikle, kombinizin üzerinde bulunan analog veya dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız.

 - Basınç fazlaysa; kombi, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu durumda; sorun, su basıncı düşürülerek çözülebilir.

Kaliteli, Garantili ve Güvenilir Teknik Servis Hizmetleri

Yaptığımız tüm işlerde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Yedek parçalarda, 1 yıl garanti sunuyoruz. Sağladığımız hizmetlerde, ayrıca; çok uygun ücretlerle, güven içerisinde hizmet sağlamaktayız.

Teknik servisimiz; kombi bakım ve onarım alanındaki tecrübesiyle, gereken işlemleri eksiksiz yerine getirmektedir. Farklı marka ve model kombiler, kombi ölçüleri ve yedek parça sıkıntıları gibi sorunlar olmaz. İstediğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz.

Dilerseniz, online olarak yetkiliabi.com ya da; 4446010 çağrı merkezinden telefonlarımızdan talep oluşturabilirsiniz. Tüm sorunlarınızda yanınızda olan teknik servisimizden, istediğiniz her zaman hızlı, kolay ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara