Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Teknolojik donanıma sahip beyaz eşyalarınızın arızalarında hızlı, güvenli ve garantili hizmet almak istiyorsanız yetkiliabi.com olarak hizmetinizdeyiz. Beyaz eşya teknik servis alanında yılların verdiği deneyim ve müşteri memnuniyetiyle lg teknik servis olarak lg bulaşık makinesi tamir, bakım ve montaj hizmetini veriyoruz. Online olarak veya lg servis numarası 4446010 çağrı numaramızdan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Genellikle Karşılaşılan Arızalar

Piyasada birçok bulaşık makinesi marka ve modeli bulunuyor. Bunların teknolojileri ve donanımları farklı olsa da çalışma prensipleri genellikle aynıdır. Bütün marka ve modellerde uzmanlaşan ekibimiz bulaşık makinesi teknik servis olarak her türlü bulaşık makinelerinizin arızasını yerinde tespit edip, garantili çözümünü üretiyor.

Servislerde genel olarak karşılaştığımız arızalar şunlardır;

1-Makine çalışmıyor; Öncelikli olarak kapağın iyi kapandığını ve başlat düğmesine bastığınızdan emin olunuz.

2-Yıkama sonunda makinede tortular oluşuyor; Deterjan veya durulama maddesini yanlış ayarlamış olabilirsiniz. Makinenin tuz haznesi boş olabilir. Tuz haznesi kapağının iyi kapandığını kontrol edin.

3-Makine iyi ve temiz yıkamıyor; Deterjan iyi ayarlanmamıştır. Makineye dağınık ve aşırı bulaşık yüklenmiştir. Filtreler ve su püskürtme kanalı tıkalı olabilir. Sprey kolunun dönmesi bulaşıklar tarafından engelleniyordur. Bulaşıkların yoğunluğuna göre uygun program seçtiğinizden emin olunuz.

4- Makine gürültülü şekilde çalışıyor; Bulaşıklar dengesiz yüklenmiştir, su püskürtme kolu çarpıyordur. Makineyi sert ve düz zemine yerleştirdiğinizden ve denge ayaklarını iyi ayarladığınızdan emin olunuz. Motorda sorun olabilir, bu durumda lg teknik servisiyle irtibata geçmelisiniz.

Lg Bulaşık Makinesi

1958’de Güney Kore’de kurulan Lg Elekronik, ilk radyo üretimiyle tüketicilerle buluşmuştur. Radyo ve televizyon üretimiyle bütün dünyaya adını duyuran lg Mobil iletişim, dijital aletler, dijital görüntü cihazları ve dijital medya alanlarında faaliyet gösteriyor.

Beyaz eşya sektöründe de iddialı olan firma, sezgisel kontrollere, ayarlanabilir raflara ve geniş yükleme kapasitesine sahip bulaşık makinesi modelleriyle büyük ilgi topluyor. Tüketici ihtiyaçlarına paralel olarak modellerini yenileyen ve A+++ tasarruf sağlayan makineler üreten firma en son olarak DFB325HD siyah bulaşık makinesi modelini piyasaya sürdü. Quadwash teknolojisiyle üretilen bu model düşük enerji tüketimi ve yüksek verimiyle ön plana çıkıyor.

Lg Bulaşık Makinesi Servisi

Lg bulaşık makinesi servis talebinizi online olarak veya 444 60 10 çağrı hattımızdan yapabilirsiniz. Servis talebi oluşturduğunuzda 1 saatte ekibimiz adresinizde oluyor. Sorununuzu yerinde tespit, hızlı, güvenli ve garantili şekilde sorunu çözüyoruz. Parça değişimlerinde orijinal parça kullanıyoruz. Ürününüzü size sorunsuz teslim etmekle kalmayıp, aynı zamanda 1 yıl yedek parça garantisi de sunuyoruz.

7/24 Hemen Ara