Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Giysilerin özenle temizlenmesini sağlayan kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, yeni nesil teknolojilerden aldığı güçle hemen her eve girmeyi başarmıştır. Günlük hayatın kalite ve konforunu artıran miele çamaşır makinesi modelleriyle siz de kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

En Sık Karşılaşılan Çamaşır Makinesi Arızaları

Farklı marka ve model çamaşır makineleri benzer prensiplere sahiptir. İhtiyaca uygun seçilmiş, montajı doğru yapılmış ve kullanım talimatlarına uygun çalıştırılan 9kg çamaşır makinesi modelleri uzun süreli kullanıma uygundur. Kullanıcı kaynaklı ya da teknik nedenlere bağlı sorunlarda hemen ekiplerimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

1- Cihazınız su akıtıyorsa

Çamaşır makinelerinin kapaklarının tam olarak kapatılıp kapatılmadığı kontrol edilmelidir. Kapağın tam kapalı olmadığı durumlarda makinenin su alması halinde akıtma sorunu yaşanabilir. 10 kg çamaşır makinesi modellerinde gereğinden fazla deterjan kullanımı da cihazın köpüğe boğulmasına neden olabilir.

2- Sıkma sürecinde makine hareket ediyor

Dengesiz yükleme 8 kg çamaşır makinesi modellerinde görülen hareketin temel nedenleri arasında sayılabilir. Aynı tür çamaşırların tek seferde yıkanmak istemesi makineyi zorlar ve sıkma yapılırken sarsıntı, hareket ve aşırı ses sorunu yaşanabilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sıkıntı giderilememişse yetkili bir servisten hizmet almak en doğru karar olacaktır.

3- Yumuşatıcı ilk etapta suya karışıyor

Miele küçük çamaşır makinesi kullanıcılarının mutlaka ölçülü olması gerekir. Hem çamaşır yoğunluğu hem de deterjan ve yumuşatıcı gözlerine önerilen miktarda sıvı konulması halinde sorun kendiliğinden çözülecektir.

Miele Çamaşır Makineleri

Enerji verimliliği açısından sektörün önde gelen markaları arasında yer alan Miele, en sessiz çamaşır makinesi üretiminde de liderdir. 180 derece açılan kapaklar, akıllı doz sistemi, portatif çamaşır makinesi seçenekleri ve sıcak hava pompası temizlikte maksimum verim alınmasını sağlayan özellikler arasında sayılabilir.

Miele Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

Renkli çamaşır makinesi veya sessiz çalışan çamaşır makinesi kullanırken yaşayacağınız her türlü montaj, arıza veya bakım ihtiyacında ekiplerimize 4446010 numaralı çağrı merkezi veya yetkiliabi.com online hizmet seçeneği üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Uzman teknik kadrolarımız 7/24 çalışarak yaşanan sorunun en kısa sürede giderilmesi için çaba sarf eder.

 

 

7/24 Hemen Ara