Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Güvenilir hizmet çatısı altında sağladığımız Arçelik buzdolabı teknik servis desteği, profesyonel bir anlayışla sürmektedir. Yaşanabilecek olası her türlü problem, bakım, onarım ve montaj gibi tüm çalışmalar uzman personel dahilinde ele alınmaktadır. Arçelik marka buzdolabı için tüm teknik servis hizmetlerini kurumsal bir yapıyla kurulduğumuz günden bu yana ele almaktayız. En uygun fiyatlar üzerinden 1 yıl parça garantisi ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, her türlü problemin yerinde çözümü ve takibini kapsamaktadır.

İşçilik ve yedek parça garantisi üzerinden Arçelik buzdolabı motoru ve diğer kısımları için en iyi desteği elde edebilirsiniz. Üst düzey ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile sizler için, zamanın ne kadar değerli olduğunu bilerek hızlı servis hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik marka buzdolapları için her türlü montaj, arıza ve bakım hizmetleri hızlı servis güvencesiyle, profesyonellik içerisinde ele alınmaktadır. Beyaz eşya için meydana gelebilecek her türlü aksaklık karşısında, Arçelik buzdolabı yedek parça temini güvenilir hizmet çatısı altında sunulmaktadır. Müşterilerimiz için her koşulda yüksek teknolojik ekipmanlar eşliğinde, modern hizmet anlayışı ve kaliteyi güvenle sağlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çalışmalar, eğitim almış ve sertifika sahibi, deneyimli teknik personelimiz dahilinde gerçekleşir.

Güvenilir Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yılların getirdiği tecrübe ile başarıyı birleştirdiğimiz hizmet anlayışımız ile tüm beyaz eşya markalarına teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm yedek parçalar ve aksesuarlar orijinal olup, stoklarımız bünyesinde yer almaktadır. Aynı zamanda deneyimli personelimiz onarım, bakım ve montaj ile yedek parça servis konusunda oldukça hızlı hizmet vermektedir.

Arçelik buzdolabı 2630 gibi pek çok model için en iyi desteği elde edebilirsiniz. Ciddiyetle ele aldığımız işimiz dahilinde sunduğumuz teknik servis hizmetiyle beraber, konu hakkında detaylı bilgilendirme de yer almaktadır. Arçelik kullanıcılarına sağladığımız bilgi dahilinde; cihazınız konusunda en iyi teknik servis desteğini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

En İyi Arçelik Buzdolabı Teknik Servis Hizmeti

Arçelik buzdolabı teknik servis hizmetini, yetkiliabi.com veya 4446010 çağrı merkezi üzerinden talep edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmet kapsamında Arçelik buzdolabı ayarı desteği de yer almaktadır. Her türlü teknik servis hizmeti geniş hizmet ağı seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.