Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Ülkemizin yeni sanayileştiği dönemlerde Koç Holding kurucusu Vehbi Koç ülkeye döviz kazandıracak ürün arayışında iken o yılların ülke koşullarına bağlı olarak bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için, tecrübeli olan Bejerano ile ortak olmuştur.

Ortaklık neticesinde 1954 tarihinde şirket Beko adı altında kurulmuştur.

O dönemlerde General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı olunca, konserve şirketinin adı Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Bu sayede Vehbi Koç Arçelik ürünlerini de bu sistem sayesinde tüketici evine kadar getirmiştir. 1983 tarihinden itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında ülkemizde beyaz eşya sektöründe faaliyet başlamıştır. 1990 lı yıllarda ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması ile Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkmış Arçelik markası ile beraber Arçelik A.Ş. çatısı altında toplanmıştır.

Arçelik markasının hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda en bilinen ismi Beko, Arçelik gücünü de arkasında tutarak tüketicilerin beyaz eşya ihtiyacını çok geniş bir yelpaze ile karşılamaktadır. Ülkemizde de Beko markası ile Buzdolabından Çamaşır Makinesine, Fırın ve Ankastre çözümlerden Bulaşık Makinesine dek her evin olmazsa olmaz beyaz eşya taleplerine, güçlü servis ağı ve pratik çözümler sunan teknik özellikleri ile birlikte cevap veriyor.

Yetkiliabi.com Beko Bulaşık Makinesi arızalarınızda da diğer tüm marka ve modellerde olduğu gibi 1 sene garantili orijinal yedek parça avantajı, geniş servis ağı ve uzman teknik kadrosuyla bi tık uzağınızda. Beklemeden hızlı teknik servisin online adresi www.yetkiliabi.com sitesi üzerinden arıza taleplerinizi gönderebilir, 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden öneri, talep ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

7/24 Hemen Ara