Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beko buzdolapları gardırop tipi, Beko çift kapılı, Beko tezgah altı, Beko minibar gibi seçenekleri ile zengin bir buzdolabı serisine sahiptir.

Birbirinden kullanışlı modelleri ile Beko buzdolabı, kalitesi ve fonksiyonelliği ile oldukça çok tercih ediliyor. Zaman-zaman meydana gelen arızalar Beko servisi tarafından yerinde giderilerek cihazın ömrü uzatılıyor. Beko buzdolabı servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçin, en uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti alın.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı kullanma kılavuzu okumadan cihazı kullanmaya başlamak evde giderilebilecek bazı arızaların halledilememesi demektir. Ufak tefek sorunlar evde müdahale ile giderilirken, bazılarında yetkiliabi.com Beko servisleri ile irtibat geçmek gerekir. Özellikle parça değişimi söz konusu ise, alanında uzman bir Beko servis personeli ile çalışmak önemlidir. Beko buzdolabı yedek parça, tamir ve bakım için firmamızı günün her saatinde arayabilir, buzdolabınızın değişmesi gereken parçalarını garantili bir şekilde uzman teknikerlere değiştirerek cihazınızı ilk günkü performansı ile teslim alabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Ayarı

Beko buzdolabı ayarı ilk kurulumda Beko servis yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Ayakların ayarlanmasından sıcaklık ayarı ve soğutma sistemi ayarına kadar buzdolabının birçok ayarı yetkili servis personeli tarafından yapılır. Yiyeceklerin en uygun ısıda muhafaza edilmesi, dondurulmuş yiyeceklerin bozulmadan uzun süre saklanması buzdolabı ayarının doğru yapılması ile mümkündür. Beko buzdolabı satın almayı düşünüyorsanız Beko buzdolabı ayarı için firmamızı arayabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Arızaları

Yeterince soğutmama, dondurucu arızası ve motor arızası belli başlı Beko buzdolabı arızalarıdır. Beko buzdolabı motoru arızası denildiğinde kompresör (motor) çalışmama sorunu ilk sırada yer alır. Buzdolabının hiç çalışmaması veya sürekli çalışması da farklı bir sorundur. Buzdolabının sesli çalışması, su sızdırması veya yan duvarlarda buzlanma gibi sorunlarda yetkiliabi.com uzman Beko servisleri aranmalı ve profesyonel bir destek alınmalıdır.

Alanında uzman ekibi ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, ev ve işyerlerindeki Beko buzdolabı arızalarında güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Beko Buzdolabı Arıza Kodları

E1: Defrost sensörü, dondurucu bölüm sensörü veya soğutucu bölüm sensörü açık devre

E2: Defrost sensörü, dondurucu bölüm sensörü veya soğutucu bölüm sensörü kısa devre

E3: Motorlu klepe arızası

E4: Isıtıcı arızası

E5: Kompersör arızası

E6: Soğutucu bölüm soğutma arızası

Herhangi bir Beko buzdolabı arızasında 4446010 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, en hesaplı fiyatlarla güvenilir bir Beko servis hizmeti alabilirsiniz.